Ciekawe wydarzenia po zakończeniu ostatniego Monday Night RAW, Możliwe walki na WWE SummerSlam, Cody Rhodes rozchwytywany na scenie niezależnej

» Po zejściu poniedziałkowego Monday Night RAW z anteny, doszło do przedwczesnej walki Johna Ceny, Enzo Amore’a i Big Cassa z The Club (przypomnijmy, że mają ustaloną walkę na galę Battleground), w którym zwycięsko wyszła drużyna Ceny. Lider Cenation zakończył pojedynek po Attitude Adjustment dla Karla Andersona. Po walce, Cena przyprowadził na ring członka Make-A-Wish chorego na raka i wspólnie z nim triumfował wygłaszając emocjonujące promo:

» Tymczasem w wypowiedzi udzielonej po ostatnim RAW, Zack Ryder przyznał, że rok 2016 jest najlepszym rokiem w jego karierze, a to dopiero początek. Za niecały tydzień, na RAW rywalem Rydera będzie Rusev, a stawką pojedynku mistrzostwo Stanów Zjednoczonych… Jak myślicie, czy Zack poradzi sobie z Rusevem i odzyska tytuł, który pierwszy raz zdobył w 2011 roku?

» Poniżej z kolei zapowiedź transmisji SmackDown na żywo, które regularnie odbywało się będzie od 19 lipca, kiedy to też odbędzie się WWE Draft:

» Na wczorajszych zaś tapingach SmackDown zapowiedziany miał być przeciwnik Brocka Lesnara na tegoroczną galę SummerSlam, jednak jak się okazało, do tego nie doszło. Wiemy już więc, że WWE wyemituje promo walki Lesnara dopiero podczas premiery najnowszego SmackDown w telewizji i wtedy też dowiemy się kto będzie jego przeciwnikiem.

» A, skoro o przeciwniku Brocka Lesnara mowa to najprawdopodobniej zostanie nim Randy Orton o którym informowaliśmy już wcześniej. Według wiarygodnych źródeł, „The Viper” powróci w przyszłym tygodniu do Performance Center, aby wznowić treningi, co mogłoby wskazywać, że rzeczywiście na SummerSlam zmierzy się z Lesnarem. Inną możliwą walką jest kolejny pojedynek Johna Ceny z AJ Stylesem.

» Po odejściu z WWE, Cody Rhodes jest wręcz rozchwytywany przez niezależne promocje… 19 sierpnia na gali EVOLVE 66 w Joppa zmierzy się on po raz pierwszy z uczestnikiem WWE Cruiserweight Classic – Zackiem Sabre Jr., a już dzień poźniej na EVOLVE 67 w Brooklynie jego przeciwnikiem będzie Chris Hero.