Chris Jericho powraca do WWE?, Powrót Ruseva do ringu WWE, Jay White o byciu częścią NJPW Dojo, Tom Phillips odszedł z NXT

» 30 czerwca oraz 1 lipca w Japonii odbędą się live eventy z udziałem gwiazd World Wrestling Entertainment. Podczas tych wydarzeń pojawi się Chris Jericho, który zmierzy się z Hideo Itamim:

Soooo stoked for this… @hideoitami #wwetokyo #Ryogoku @wwe (graphic by @wrestlingparty) #june30

A post shared by Chris Jericho (@chrisjerichofozzy) on

» Podczas najnowszego live eventu WWE do federacji powrócił Rusev, który wziął udział w triple threat matchu o WWE United States Championship jednak wraz z Samim Zaynem musiał uznać wyższość Kevina Owensa:

» ROH & NJPW Superstar Jay White udzielił wywiadu dla portalu internetowego espn.com, w którym wypowiedział się na temat bycia częścią NJPW Dojo:

”Wydaje mi się, że najtrudniejszym wyzwaniem dla każdego zawodnika jest wpasowanie się odpowiednio do danej sytuacji oraz danego miejsca, w którym się przebywa. Jest wiele osób, które wysyłają e-maile do mnie z zapytaniem – Co mają zrobić, aby dostać się do NJPW Dojo? Ja zostałem tam wprowadzony tylko i wyłącznie dzięki Finnowi Balorowi dawniej Prince Devitt. Poznałem go w Anglii i był pod ogromnym wrażeniem mojej etyki pracy po czym Bad Luck Fale skontaktował się ze mną i stwierdził, że będę nowym członkiem NJPW Dojo”.

» Prezenter ”Live Announcer” SmackDown Live, czyli Tom Phillips za pośrednictwem Twittera ogłosił, że zakończył swoją współpracę z WWE NXT po tym jak do federacji dołączył/powrócił Mauro Ranallo: