Braun Strowman wystąpi na gali w Katarze, Oglądalność SmackDown, Rezultat walki Alberto vs Carlito vs Andrade

» Według PWInsider, była gwiazda WWE, Braun Strowman został zabookowany na wielką galę wrestlingu w Katarze. Dwukrotny mistrz RAW Tag Team ma się udać do tego kraju we wrześniu, by oficjalnie sfinalizować kontrakt. Negocjacje miał prowadzić prezes federacji QPW, Ali Al-Marafi. Wspomniana gala SuperSlam 3 odbędzie się 26 lutego 2022 roku w Lausail Sports Arenie w Doha. Oprócz Strowmana, na gali zawalczą Brian Cage, Jon Moxley, Sammy Guevara, EC3, Hiroshi Tanahashi oraz Will Ospreay.

» Piątkowy odcinek WWE SmackDown konkurował z igrzyskami olimpijskimi w Tokio i zaliczył spadek oglądalności w porównaniu z zeszłym tygodniem. Show na antenie FOX oglądało na żywo 1.909 mln widzów. Igrzyska z kolei zgromadziły przed telewizorami w Stanach Zjednoczonych widownię na poziomie 10.516 mln widzów.

» W dniu wczorajszym odbyła się gala współorganizowana przez Alberto El Patrona. Była gwiazda WWE oraz IMPACT Wrestling uczestniczyła w walce wieczoru; podczas niej Alberto pokonał Carlito oraz obecną gwiazdę AEW, Andrade El Idolo. Byłego mistrza WWE wokół ringu wspierał dobrze znany z federacji Vince’a McMahona, Ricardo Rodriguez. Pomimo zarezerwowanej dużej areny, publiczność nie zgromadziła się licznie na trybunach.

Całą walkę nagraną przez jednego z fanów możecie obejrzeć poniżej:

Ciekawostką jest, że Andrade wychodził na ring do theme songu, który towarzyszył mu w WWE.