Brat Dolpha Zigglera ponownie w akcji na Dynamite, Oglądalność SmackDown, Cody Rhodes przedstawia nowych członków Nightmare Family

» W dniu dzisiejszym, AEW zapowiedziało dwie nowe walki na najbliższe Dynamite. W jednej z nich, w akcji ponownie zobaczymy brata Dolpha Zigglera, Ryana Nemetha. Czeka nas również walka z pierwszej rundy turnieju o miano pretendentki do tytułu kobiet.

  • PAC vs Ryan Nemeth
  • Women’s World Championship Eliminator Tournament First Round Match: Thunder Rosa vs Leyla Hirsch

» Piątkowe WWE SmackDown stanowiące zarazem pierwszy odcinek niebieskiej tygodniówki po Royal Rumble obejrzało na FOX 2,257 mln osób. Jest to delikatny spadek w porównaniu z zeszłym tygodniem. Show uzyskało rating 0.65 w kluczowej demografii i uplasowało się na drugim miejscu w rankingu Cable Top 150.

» Cody Rhodes rozwija swoją stajnię poprzez dodawanie do niej nowych twarzy. Za pośrednictwem Twittera, były mistrz TNT ogłosił, że Nightmare Family zasiliły dwie osoby znane głównie z AEW Dark. Mowa o Aaronie Solow i Nicku Comoroto. Do stajni oprócz wspomnianej dwójki i lidera w postaci Cody’ego należą również Dustin Rhodes, QT Marshall, Brandi Rhodes, Diamond Dallas Page, Arn Anderson, Lee Johnson, Billy Gunn oraz Austin Gunn.