Brak Sheamusa na live eventach, Nowa nazwa kobiecej stajni, Rosa Mendes w ciąży, Feud Ceny z Rollinsem, TNA vs GFW i wiele więcej!

» Jak zauważyliśmy ostatnio pan Money in the Bank Sheamus ominął ostatni live event w Brisbane. Ominął również event w Melbourne. Został on zastąpiony przez King Barretta w jego walkach z Randym Ortonem. Natomiast co do samego Sheamusa, to obecnie zmaga on się z urazem i skupia się na tym, aby jak najszybciej go wyleczyć.

» Nowa nazwa stajni dla Paige, Charlotte i Becky Lynch to „PCB”. Nazwa ta wywodzi się od „PaigeCharlotteBecky”. Z poprzedniej nazwy grupy „Submission Sorority” WWE musiało zrezygnować, gdyż jak się okazało, tak samo nazywa się pewna strona z filmikami dla dorosłych 😉

» Oficjalna strona internetowa WWE poinformowała, że ich diva Rosa Mendes spodziewa się dziecka. Oto co napisała Rosa:

„Jestem w ciąży i będę miała małą dziewczynkę. Będzie nazywała się Jordan Elizabeth Schubenski, a urodzi się lutego 2016 roku.”

Ojcem dziecka będzie obecny chłopak Rosy – Bobby Schubenski. Hmm… czyżby polskie korzenie? 😉 Tak czy siak, gratulujemy!

» Do gali WWE SummerSlam coraz bliżej. Poniżej najważniejsze punkty karty walk:

– Jak wiemy Bray Wyatt zaakceptował starcie z Romanem Reignsem: Family vs Family

– Ryback wracający po kontuzji na SummerSlam stoczy walkę z Big Showem oraz The Mizem o pas Intercontinental Championship

Pozostałe walki:

Zwycięzca bierze wszystko (ta walka wciąż nie jest oficjalnie zapowiedziana)
U.S Champion John Cena vs WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins

Singles Match
Brock Lesnar vs The Undertaker

» Co ciekawe, feud pomiędzy Johnem Ceną, a Sethem Rollinsem jest przygotowany jako bardzo długi konflikt.

W sprzedaży są już koszulki z napisem: „You can’t see knee”. WWE rozpoczęło również promowanie materiałów „antyCena” oraz wychwalanie Rollinsa jako pewnego zwycięzcę feudu.

» Jak zapewne niektórzy pamiętają, w kwietniu Nick Miller który przeżył raka, gonił samochód The Rocka tylko po to, by spotkać się z gwiazdorem.

Na swoim Twitterze Rock poinformował fanów o tym spotkaniu. Znany aktor i wrestler spotkał się ponownie z Nickiem w ostatnią środę, i stwierdził z zadowoleniem, że chłopak od dwóch lat wolny o raka zmienił się w pozytywnym tego słowa znaczeniu od ich ostatniego spotkania. The Rock napisał: „Nick wygląda coraz lepiej, widać że organizm zwalczył pozostałości po chorobie„.

» Jak można było zauważyć, gwiazdy WWE umieściły na swoich Twitterach zdjęcia monster trucków zaprojektowanych przez nich na potrzeby nowej gry na komórki: „WWE vs MMX”. Gra jak na razie jest dostępna dla telefonów z systemem iOS i Android. Poniżej przedstawiamy trailer gry:

» TNA ogłosiło serię live eventów, które odbędą się we wrześniu tego roku pod nazwą „Road To Bound For Glory„. Zapowiedziane gwiazdy to Jeff Hardy, Gail Kim, Rockstar Spud i mistrz świata wagi ciężkiej Ethan Carter III. Bilety do kupienia na etix.com, a oto daty i miejsce w których zagości Total Nonstop Action:

17 września – York Fair Grandstand w Yorku, PA

18 września – Historic Dunn Field w Elmira, NY

19 września – Rostraver Ice Garden Arena w Belle Vernon, PA

» A, już w następną środę podczas Impact Wrestling, rozpocznie się długo wyczekiwana wojna TNA vs GFW. Po raz pierwszy na Impact pojawią się gwiazdy Global Force Wrestling, m.in. Chris Mordetzky (Chris Masters) i PJ Black (Justin Gabriel). Będzie się działo!

 

Newsy przygotowali: Dominik Gryzełko i Patryk Dereszyński