Booker T o przywróceniu Hulka Hogana do WWE HOF, Roman Reigns odnośnie konfrontacji z Lashleyem, Ric Flair na temat swojego stanu zdrowia

» WWE Hall of Famer Booker T wystąpił gościnnie w podcaście X-Pac 12360, w którym wypowiedział się na temat przywrócenia Hulka Hogana do WWE Hall of Fame:

”Jestem pewien, że każdy z nas ma coś za plecami i powiedzieć kilka niepotrzebnych słów, które na szczęście nie wyszły na jaw. Hulk Hogan otrzymał zakaz uprawiania profesjonalnego wrestlingu przez jeden incydent, z czym się nie zgadzałem od samego początku, ponieważ każdy z nas popełnia błędy i uczymy się na nich. Odłóżmy przeszłość i posuwajmy się naprzód”.

» WWE Star Roman Reigns udzielił wywiadu dla NBC Sports Radio Helen Yee, gdzie wypowiedział się na temat konfrontacji z Bobbym Lashleyem:

”Szczerze mówiąc rywalizacja z Bobbym Lashleyem jest dla mnie czymś zupełnie nowym. Kilka dni temu odbyliśmy ze sobą singlowy mecz na gali Extreme Rules, z którego to on wyszedł zwycięsko. Wiesz on miał lepszy dzień ode mnie. Obaj byliśmy uczestnikami triple threat matchów i w przyszłym tygodniu zmierzymy się ze sobą o miano pretendenta do walki z Brockiem Lesnarem na SummerSlam o WWE Universal Championship. Tym razem mam nadzieję, że wynik naszej konfrontacji będzie zupełnie inny niż w zeszłą niedzielę”.

» WWE Hall of Famer Ric Flair pomyślnie przeszedł operację jelit, co zostało potwierdzone przez jego córkę, czyli Charlotte Flair oraz na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment. The Nature Boy za pośrednictwem Twittera opublikował następujące oświadczenie w sprawie swojego aktualnego stanu zdrowia: