Bobby Roode o wrestlingu, Neville o WrestleManii, Wywiad z The Honky Tonk Manem, Uraz Lance’a Hoyta, Co z Evą Marie?

» WWE NXT Champion Bobby Roode niedawno rozmawiał z Vaughnem Johnsonem z Philly.com. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi:

”Wreszcie wierzę w to, że wszystko dzieje się z jakiegoś nieznanego mi powodu. W ciągu 12 lat miałem okazję współpracować z wieloma niesamowitymi wrestlerami, niczego nie żałuję. Zwiedziłem niemal cały świat, zdobyłem bardzo duże doświadczenie, a także poznałem wiele ciekawych osób. Myślę, że to zrobiło ze mnie lepszego wrestlera oraz człowieka”.

» WWE Cruiserweight Champion Neville udzielił wywiadu dla wwe.com, w którym wypowiedział się na temat jego braku obecności na WrestleManii 32:

”Cóż… obecnie jestem w miejscu, na który zasługuję i nie zamierzam się z niego ruszać. Nie będę siedział przed telewizorem i oglądał największą galę w wrestlingu. Jestem na szczycie i jestem dumny z tego co zrobiłem. Niczego nie żałuję i będę robił to co jest najlepsze dla mnie, mojej rodziny”.

» Legenda WWE The Honky Tonk Man wystąpił w odcinku Main Event Radio, w którym wypowiedział się na temat najlepszej walki AJ Stylesa z Johnem Ceną:

”Nie mogę ich skrytykować. Ich pojedynek wyglądał niczym gra wideo. Jetem tradycjonalistą. W obecnych czasach tradycyjne pojedynki nie mają miejsca. Nie wiem, czy byłbym w stanie stworzyć podobne widowisko co AJ Styles oraz John Cena”.

» Portal PWInsider.com donosi, że New Japan Pro Wrestling Superstar Lance Hoyt zmaga się z urazem przepukliny dysku, który wyeliminuje go na pewien czas.

» Eva Marie za pośrednictwem Instagrama opublikowała listę swoich planów na rok 2017, a także zaprezentowała swoją drużynę William Morris Endeavor Entertainment:

The team behind the dream! The very first Natalie Eva Marie Summit Meeting is a wrap! ??? Here today at #WME planning out 2017 with my #Agent, #Manager, and the entire team. Always remember that for every successful person you see in the public eye there is a team behind them keeping the dream on track. When I first began my career I made my „dream” list of who I wanted as my agent and manger, at the time it seemed so far fetched it bordered on impossible. Today those exact people are my team. I can’t fully express how blessed I feel. We are poised to hit the ground running in 2017 and I am beyond excited to bring you all along on this journey with me. Get ready for some ground breaking innovation and a whole bunch of huge projects this year! #QDSummit #TheGarciaCompanies #AhhhhSnapStormsAtTheHeadOfTheTable ? #SkysTheLimit #LetssssGoToWork ?#ICantBelieveThisIsReal ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalie Eva Marie (@natalieevamarie)