Bill Goldberg na temat przygotowań do Royal Rumble Matchu, Kolejne tapingi w Impact Zone, Jade ostrzega Rosemary przed starciem na Impact Wrestling, Co wydarzyło się podczas wczorajszego Impact Wrestling?

» WWE Superstar Bill Goldberg za pośrednictwem Instagrama poinformował, że jest w trakcie przygotowań do Royal Rumble Matchu, który odbędzie się w przyszłym miesiącu:

”Po kilku dniach odpoczynku, nadszedł czas, aby powrócić do ciężkiej pracy!!! Pokonam 29 facetów na powitanie…..#Every1isnext @wwe #royalrumble @goldbergsgarage @sootyordpalung @simonmarcusno1 @robertoberst @robinvanroosmalen @c.t.ali.fletcher @razorob #teamgoldberg @afflictionclothing #whosnext #whoslast”.

» Sarah Bridges znana ze sceny niezależnej jako Crazy Mary Dobson zadebiutowała w WWE NXT podczas nagrywania wczorajszych tapingów, które zostaną wyemitowane w tym miesiącu. Sarah zmierzyła się z Peyton Royce. Poniżej przedstawiamy zdjęcie z debiutu utalentowanej wrestlerki:

» Portal PWInsider.com donosi, że od 4 do 10 stycznia 2016 roku odbędą się tapingi Impact Wrestling, Xplosion oraz One Night Only PPV TV w Impact Zone w Universal Studion.

» W poniższym nagraniu wideo TNA Knockouts Jade ostrzega swoją rywalkę Rosemary, z którą zmierzyła się podczas wczorajszego odcinka Impact Wrestling, a na szali został postawiony Knockouts Title:

» Poniżej przedstawiamy wydarzenia, które odbyły się podczas wczorajszego odcinka TNA Impact Wrestling:

-Jade vs. Rosemary w Six Sides of Steel o TNA Knockouts Championship
-Matt Hardy’s powraca do Impact Zone
-Impact Grand Champion Aron Rex – open challenge
-X Division Champion DJ Zema Ion vs. Braxton Sutter vs. Mandrews