Batista odpowiada na krytykę zombie podczas Backlash, Chris Jericho: “To cofnęło wrestling o 30 lat”, Zmiany w harmonogramie gal WWE PPV

» Podczas Lumberjack Matchu na niedzielnej gali WWE WrestleMania Backlash byliśmy świadkami dziwnego akcentu. Mianowicie, rolę drwali pełnili… zombie. Taka a nie inna decyzja została spowodowana nawiązaniem do najnowszego filmu z udziałem Batisty. Już przed galą, były mistrz WWE sugerował, że coś może się wydarzyć.

Większości fanom nie spodobało się to i głośno wyrażali swoją dezaprobatę w mediach społecznościowych. Niektóre komentarze były skierowane bezpośrednio w kierunku Batisty, co z kolei niezbyt spodobało się samemu aktorowi i na jeden z nich postanowił, w dość żartobliwy sposób, odpowiedzieć.

“Wtf mi to mówisz?!! Myślisz, że zabookowałem kilka pieprzonych zombie? Jestem w cholernym samolocie! Nie powinieneś tweetować do Vince’a?!”

Występ zombie postanowił skomentować również pierwszy AEW World Champion Chris Jericho. Nawiązał on do ostatnich newsów mówiących, że szefostwo WWE nie było zadowolone z przebiegu Blood & Guts Matchu na Dynamite i nazwało tę walkę cofnięciem biznesu o 30 lat.

Teraz, Jericho wykorzystał te słowa w odniesieniu do zombie na Backlash:

“Zombie… ZOMBIE? Wow, to cofnęło właśnie wrestling o 30 lat.”

» Podczas WrestleMania Backlash, WWE oficjalnie zapowiedziało następną galę PPV. Ku zdziwieniu fanów, nie będzie nią Money in the Bank, a… Hell in a Cell. Event odbędzie się 20 czerwca. To pierwsza taka sytuacja, kiedy WWE zorganizuje te wyjątkowe PPV tak wcześnie. Od 2009 roku wszystkie gale Hell in a Cell odbywały się w październiku, z wyjątkiem 2018, kiedy event zorganizowano w połowie września. Poniżej przedstawia się aktualny harmonogram najbliższych gal PPV:

20 czerwca: Hell in a Cell

18 lipca: Extreme Rules lub Money in the Bank

22 lipca: SummerSlam

Niewykluczone, że WWE rozważa powrót fanów podczas Money in the Bank i chce, aby publiczność uczestniczyła w tak ważnej imprezie. Być może dlatego, zdecydowano się na Hell in a Cell w czerwcu.