Babatunde w drużynie z Kushidą i Keithem Lee, 16-krotny mistrz świata o All Elite Wrestling, AEW będzie płacić Turnerowi za czas antenowy?

» Podczas wczorajszego live eventu NXT w Lakeland na Florydzie, Babatunde uczestniczył w walce wieczoru. Wspólnie z Kushidą i Keithem Lee pokonał The Undisputed Erę w składzie Adam Cole, Bobby Fish i Kyle O’Reilly. Poniżej pełne wyniki z show:

* Albert Hardie Jr. def. Samuel Shaw

* Dominik Dijakovic def. Kona Reeves

* Taynara Conti def. Rachel Evers

* Brennan Williams def. Elliot Sexton

* The Forgotten Sons def. Oney Lorcan & Danny Burch

* Shane Thorne def. Denzel Dejournette

* Io Shirai def. Deonna Purrazzo

* Kushida, Keith Lee & Babatunde def. The Undisputed Era’s Adam Cole, Bobby Fish & Kyle O’Reilly

» Ric Flair w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że ma wiele szacunku do tego co stara się zrobić w świecie pro wrestlingu AEW, natomiast uważa, że nie powinni oni koncentrować się na rywalizacji z WWE. Przy okazji pochwalił Tony’ego Khana – prezesa All Elite Wrestling. Według niego jest to bardzo inteligentny człowiek, który dzięki swoim pieniądzom może wnieść wiele ciekawych rzeczy.

» A, skoro mowa o All Elite Wrestling, w Internecie wciąż pojawiają się różne spekulacje dotyczące ich umowy telewizyjnej. Popularny reporter Tony Maglio powiedział w rozmowie z 411 Mania, że rzeczywiście blisko jest do podpisania kontraktu AEW z Turnerem, dzięki czemu tygodniówka All Elite byłaby emitowana w TNT, jednakże z tego co udało mu się dowiedzieć, AEW miałoby płacić Turnerowi za czas antenowy. Jest to rzecz niespotykana w wrestlingu (TNA miało taką umowę wiele lat temu, WWF zaś w latach 80.). Byłaby więc to umowa zupełnie inna od tej jakiej oczekują fani. Jak wyznał Maglio, AEW potrzebuje tej transakcji bardziej niż Turner. Informacje jednak te zdementował już Dave Meltzer, który skomentował tę sprawę tym, że na stole nie ma żadnej umowy mówiącej, że AEW miałoby płacić za czas antenowy na TNT. Według niego, trwa to tak długo, ponieważ All Elite Wrestling ma też wiele innych ofert, m.in. od Showtime.