Andrade El Idolo zapowiada niespodziankę na Dynamite, Fani wracają na nagrania IMPACT! Wrestling, Nowy wygląd byłego Mr. Money in the Bank

» Za pośrednictwem Twittera, Andrade El Idolo zapowiedział jakąś niespodziankę na dzisiejsze Dynamite:

Jak pamiętamy, już na ostatnim odcinku, Andrade wraz ze swoją managerką Vickie Guerrero mieli nam coś ogłosić, ale wówczas, przeszkodził im w tym Matt Sydal.

Jeden z fanów w komentarzu pod tweetem Meksykanina napisał, iż ma nadzieję, że tym razem nikt nie wtrąci się w ten segment. Andrade drażnił się, że już nawet nie pamięta kto przeszkodził mu za pierwszym razem. Niewykluczone, że wkrótce doczekamy się walki dwóch byłych gwiazd WWE.

Co warto wspomnieć, dzisiejszy odcinek Dynamite będzie ostatnim w Daily’s Place przed ruszeniem w trasę. Za tydzień, AEW zorganizuje galę w Miami.

» 17 lipca odbędzie się IMPACT Wrestling Slammiversary. Federacja zarządzana przez firmę Anthem już jakiś czas temu ogłosiła, że na tę okoliczność, do Nashville powróci publiczność. Co ważniejsze, bilety zostały już wyprzedane, a fanów zgromadzonych wokół ringu będziemy mogli oglądać także na tygodniówce po lipcowym PPV. W dniu dzisiejszym, IMPACT Wrestling zapowiedziało sprzedaż biletów na tapingi, które odbędą się 18 i 19 lipca.

» Dotychczas były posiadacz walizki Money in the Bank, Otis znany był ze swoich długich włosów i niekrótkiej brody. To się jednak zmieniło. Od niedawna, możemy oglądać Otisa na SmackDown bez brody, a w programie The Bump gwiazdor pochwalił się również swoją nową fryzurą.

Jak oceniacie taki look Otisa? 😉