Alicia Fox i jej uzależnienie od alkoholu, Kenny Omega vs PAC na Dynamite, Aktualizacja dotycząca statusu Dio Maddina względem RAW

0

» WWE Women Alicia Fox za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że od kilku miesięcy jest trzeźwa, to znaczy nie spożywa alkoholu, ponieważ poddała się leczeniu. Wrestlera zaznaczyła także, że jest zainteresowana pomocą innym w prowadzeniu odpowiedniego i trzeźwego życia dzieląc się własnymi doświadczeniami. 33-letnia wrestlerka została dodana do rosteru Alumni na oficjalnej stronie federacji WWE. W 2019 roku miała okazję wystąpić w kilku meczach, chociażby pod koniec kwietnia na Main Event, a także była częścią specjalnego odcinka RAW Reunion.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

??… for a WHILE I thought I could avoid addressing my #recovery of alcohol. I am human, and realized it was time to be #transparent and #honest w you #socialmedia now written on #cyberconcrete ?? TODAY, Im a few months #sober, I’ve creatively navigated my emotions, snagged some new skills AND I WANT TO HELP!!! Ive learned that alcoholism is life threatening situation and support is available!! I figured I can share my insight and BE of SERVICE to anyone finding it hard to believe that ‘YOU ARE IMPORTANT’ and deserve an opportunity to learn how to live a clean and sober life… it would be an honor to share my #hope, #strength, and #experience ??✨ SNAIL MAIL ME at @resilienceamongmankind 3948 3rd Street South suite #442; Jacksonville Beach 32250 ?? I’m inviting everyone to a safe social place to discuss and expand understanding of our transforming minds ?✨ #fancyasfox ?#foxyladies are in #recovery too!! Ok! Thx for allowing me get that off my chest!! ? ?✨#rambrand #resilienceamongmankind V. III. x.

Post udostępniony przez THE ? FOX (@thefoxxyone)

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że podczas przyszłotygodniowego odcinka Dynamite odbędzie się starcie z udziałem Kenny’ego Omegi oraz PACa. Będzie to ich rewanżowe starcie z gali PPV All Out, która odbyła się w sierpniu i miała zaskakujące zakończenie, kiedy to były wrestler WWE wygrał po decyzji sędziego.

» Portal PWInsider.com informuje, że Dio Maddin wciąż jest członkiem komentatorów na RAW. Maddin po raz ostatni na czerwonej tygodniówce pojawił się 4 listopada, kiedy to został brutalnie potraktowany przez WWE Championa Brocka Lesnara. W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje sugerujące, iż na czerwonej tygodniówce będziemy mieć tylko dwóch komentatorów, czyli Lawlera i Josepha, ale zagraniczne źródła zaprzeczyły tym spekulacją. Podobno oficjele WWE chcą trzymać Maddina z dala od telewizji, ze względu na sprzedaż ataku Lesnara. Tak więc Dio powróci na RAW, jednak nie wiadomo, kiedy.