Alexa Bliss na temat gimmicku Harley Quinn, Justin Roberts o przyszłości JBL’a, Johnny Gargano chwali The Revival

» WWE RAW Women Champion Alexa Bliss niedawno rozmawiała z Yahoo Sports, gdzie wypowiedziała się na temat swojego gimmicku Harley Quinn oraz dołączenia na Monday Night RAW:

”Jestem fanką złoczyńców. Uwielbiam komiksy, uwielbiam oglądać coś od Disney’a – wszyscy wiedzą, że jestem wielką fanką Disney’a. Wszystko zaczęło się od mojego przybycia do NXT, gdzie wraz z moim narzeczonym Buddym Murphym i jego tag team partnerem Wesleyem Blakem naśladowaliśmy Iron Mana. Mam jeszcze kilka ciekawych postaci do wykorzystania. Gimmick z Harley Quinn został niesamowicie przyjęty przez WWE Universe i jestem podekscytowana tym faktem 🙂 Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się zostać mistrzynią RAW Women’s. Chciałabym w przyszłości trzymać oba pasy kobiet i chciałabym także wystąpić w walce wieczoru WrestleManii”.

» Były WWE Announcer Justin Roberts udzielił wywiadu dla PressBox, w którym wypowiedział się na temat przyszłości JBL’a:

”Wiedziałem jaką reputacje mają pewne osoby, ale nie zdawałem sobie sprawy z tego, że ludzie będą tak wrogo nastawieni do JBL’a. Mam nadzieję, że przedstawiciele federacji World Wrestling Entertainment poradzą sobie z tą całą sytuacją”.

» Byli WWE NXT Tag Team Champion Johnny Gargano za pośrednictwem Instagrama pogratulował The Revival dołączenia do Monday Night RAW:

#TooSour me, Top Guys. Go take care of Monday Nights. We’ll hold it down on Wednesdays.

Post udostępniony przez Johnny Gargano (@thejohnnygargano)