Alberto Del Rio o nowej roli w Combate Americas, The Undertaker kontuzjowany?, Ricochet nieobecny na najbliższych eventach EVOLVE, Z kim w kolejnej rundzie turnieju zmierzą się Authors of Pain

» Alberto Del Rio niedawno udzielił wywiadu w The Roman Show, w którym wypowiedział się na temat swojej roli w Combate Americas:

”To będzie bardzo trudne zadanie, ale nie niemożliwe do wykonania. Oczywiście moim głównym priorytetem jest dbanie o dobro Combate Americas. Oprócz pracy jako prezydent w Combate Americas będę nadal pracował jako wrestler, lecz nie w pełnym wymiarze czasowym”.

» Na portalu Reddit pojawiło się kilka zdjęć, z których wynikać może, że WWE Superstar The Undertaker zmaga się z jakimś urazem:

» Dziś WWN Live poinformowało, że 12 i 13 listopada Ricochet będzie nieobecny na eventach EVOLVE, które odbędą się odpowiednio w Queens oraz Nowym Jorku. Warto dodać, że Generalny Manager NXT William Regal będzie obecny na tych wydarzeniach.

» W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejny pojedynek w turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic, w który udział wezmą No Way Jose & Rich Swann oraz Tony Nese & Drew Gulak. Zwycięzcy tego starcia zmierzą się z Authors of Pain, którzy już wcześniej zakwalifikowali się do kolejnej rundy turnieju po zwycięstwie nad Bollywood Boyz: