Kairi Sane o zwycięstwie w Mae Young Classic, Bram odnośnie przemocy domowej, Szczegóły drugiego sezonu GLOW, Riddick Moss wyśmiewa Johnny’ego Gargano

» W poniższym materiale wideo Kairi Sane wypowiedziała się na temat swojego zwycięstwa w turnieju Mae Young Classic:

Po zwycięstwie Kairi, WWE COO Triple H ogłosił, że zmierzy się ona o NXT Women’s Championship na najbliższym specjalnym wydaniu NXT TakeOver: Houston.

» Impact Wrestling Superstar Bram (Thomas Latimer) opublikował wpis na swoim profilu na Twitterze, w którym wypowiedział się na temat zarzutów dotyczących przemocy domowej wniesionym przeciwko niemu:

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że nagrywanie drugiego sezonu GLOW rozpocznie się 16 października w Kalifornii, natomiast castingi do obsady zostaną otwarte w przyszłym tygodniu. Drugi sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków podobnie jak i pierwszy. Digital Spy informuje o tym, że premiera GLOW na Netflix nastąpi 23 czerwca 2018 roku.

» W poniższym materiale wideo NXT Superstar Riddick Moss wypowiedział się na temat Johnny’ego Gargano, który według niego nie jest wart żadnej troski. Warto dodać, że Moss zmierzył się z Johnnym podczas najnowszego odcinka NXT TV: