Alberto Del Rio nie powróci do WWE?, Jerry Lawler i Rikishi mistrzami Grind City Tag Team , Low Ki o swojej roli w Impact Wrestling

» W ostatnim czasie Alberto Del Rio wyjawił, że otrzymał propozycję powrotu do WWE, gdzie miałby zakończyć swoją przygodę z wrestlingiem, ale podobno były to tylko plotki, które w rzeczywistości nie miały miejsca. Według pewnych źródeł WWE zaprzeczyło plotkom sugerującym o zainteresowaniu przywrócenia byłego WWE Championa do swojej organizacji:

“Del Rio dokonał wielu złych rzeczy w stosunku do innych wrestlerów, personelu oraz kierownictwa WWE, a jego problemy nie pojawiły się tylko w zeszłym roku. To co się wydarzyło nie zostało zapomniane, więc nie istnieje szansa na jego powrót na RAW lub SmackDown”.

Oczywiście jak wiemy w WWE może się wszystko wydarzyć, ale oficjele tej firmy zdają sobie sprawę z ryzykiem negatywnego odbioru jakie wiąże się z ponownym zatrudnieniem Del Rio.

» WWE Hall of Famers Jerry “The King” Lawler oraz Rikishi pokonali Scotta Steinera i Buffa Bagwella, dzięki czemu zostali nowymi Grind City Tag Team Championami. Podczas starcia Buff próbował zaatakować Lawlera niebezpiecznym przedmiotem, ale trafił w swojego tag team partnera, co pozwoliło Hall of Famerowi na przypięcie rywala. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy taniec Lawlera i Rikishiego razem z Grizz Girls.

» Low Ki, to wrestler który pracował dla wielu promocji na całym świecie, ale najbardziej kojarzony jest z występów w Impact Wrestling. Weteran udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swojej obecnej roli w Impact Wrestling:

“Aktualnie pracuję w roli producenta, ponieważ posiadam największe doświadczenie w firmie i moje decyzje odnoszą sukces. Jestem osobą, która może przekazać wiele ciekawych rzeczy jeśli będą chcieli mnie posłuchać. Jestem osobą, która lubi mieć wszystko zaplanowane krok po kroku. Myślę, że to jest powód, dla którego pozwolono mi wrócić do firmy kilka razy. Nie zamierzam spełniać żadnych oczekiwań oprócz tych, które sam sobie przedstawiam. Robię to, co muszę, a następnie wracam do domu. Taka jest moja obecna rola w Impact”.