Aktualizacja dotycząca nieobecności Sashy Banks na SummerSlam 2021

Sasha Banks nie pojawiła się w Las Vegas na WWE PPV SummerSlam oraz nie powróciła na tournee, w której uczestniczył niemalże cały roster federacji wrestlingowej.

Osobą, która na początku zastąpiła Sashę Banks podczas rywalizacji z Biancą Belair o SmackDown Women’s Title była Carmella. Jak się okazało tuż przed rozpoczęciem pojedynku na arenie niespodziewanie pojawiła się Becky Lynch, która najpierw wyeliminowała Carmellę, a następnie w ciągu kilku sekund pokonała ówczesną mistrzynię.

Na początku ubiegłego tygodnia pojawiły się informacje dotyczące przegapienia live eventu przez Banks oraz Belair, gdyż wspomniane wrestlerki miały zmierzyć się ze sobą w Karolinie. Obie wrestlerki otrzymały zielone światło od zespołu medycznego WWE, więc ich pojedynek na SummerSlam miał się odbyć, jednak sytuacja nieco uległa zmianie po SmackDown. Sasha Banks nie pojawiła się na niebieskiej tygodniówce, a o jej nieobecności na najgorętszym PPV lata dowiedzieliśmy się w trakcie SummerSlam.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT TakeOver 36: Raport

Portal PWInsider informuje, że Sasha Banks wciąż nie otrzymała zgody na powrót do kwadratowego pierścienia i to było powodem jej nieobecności na SummerSlam.

Starcie z udziałem Belair i Banks promowane było przez WWE aż do SummerSlam tylko dlatego, aby powrót Becky Lynch był jeszcze większym wydarzeniem.

Rywalizacja z udziałem Banks i Belair reklamowana jest podczas piątkowego SmackDown tylko dlatego, że Simmons Bank Arenie nie zaktualizowała harmonogramu programu.

Urzędnicy WWE mają nadzieje, że Sasha Banks w najbliższym czasie powróci do telewizji.