Aktualizacja dotycząca Finna Balora, Stan zdrowia Tysona Kidda, Wywiad z Ember Moon, Vickie Guerrero o gimmicku

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że obecne plany dotyczące Finna Balora są takie, iż wrestler w tv pojawi się dopiero podczas WrestleManii 33 natomiast będzie ona pracował podczas live eventów, które nie są emitowane w tv.

» Dzisiaj minęły dwa lata od momentu zdobycia WWE Tag Team Championship przez Cesaro oraz Tysona Kidda, który za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego stanu zdrowia:

”Dłuższa przerwa spowodowana kontuzją kolana. W ciągu 6 miesięcy wszystko powinno wrócić do normy, ale z jakiegoś błahego powodu odczuwam ból”.

» WWE NXT Women Ember Moon udzieliła wywiadu dla ESPN UK, w którym wypowiedziała się na temat podziwiania w dzieciństwie takich gwiazd jak Chyna, Ivory, Victoria, Lita oraz Trish Stratus:

”Te zawodniczki były w stanie zrobić wszystko co chciały. Fantastyczne gwiazdy, które wykazywały ogromną pasję do tego biznesu, a ich gra, okazywanie emocji stały na najwyższym poziomie. Zawsze chciałam być tak dobra jak one. Tak więc zawzięłam się, dołożyłam wszelkich starań do bycia tutaj gdzie teraz jestem”.

» Vickie Guerrero wystąpiła w podcaście Sama Robertsa, w którym wypowiedziała się na temat swojego gimmicku podczas pobytu w WWE:

”To był szalony okres w moim życiu. Minęło sześć lat zanim mnie ludzie znienawidzili. Jestem wdzięczna wszystkim osobom z WWE, które wierzymy we mnie od samego początku. Dostałam się do federacji tylko po to, aby dowodzić chłopakami oraz spełnić swoje marzenie i przez jeden dzień pracować w biurze”.