AJ Styles wie co będzie walką wieczoru WrestleManii 34, Mojo Rawley zwycięzcą Andre the Giant Memorial Battle Royal?, Fatal 4 Way na 205 Live

» WWE Champion AJ Styles udzielił wywiadu dla Solo Wrestling, w którym wypowiedział się na temat starcia z Shinsuke Nakamurą podczas WrestleManii 34:

”Jeśli chodzi o główne wydarzenie to mogę powiedzieć Wam, który mecz skradnie show. Możecie postawić na porażkę Shinsuke Nakamury bądź AJ Stylesa. Zamierzamy skraść show. To jest to co robimy najlepiej. Ludzie od nas tego oczekują, a my wiemy co trzeba zrobić by im zaimponować. Niezależnie od naszego miejsca w karcie – będziemy najważniejszym wydarzeniem”.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o kilku uczestnikach, którzy wezmą udział w piątej edycji Andre the Giant Memorial Battle Royal. Dotychczas zapowiedziane gwiazdy to: Mojo Rawley, Scott Dawson, Dash Wilder, Baron Corbin oraz Tye Dillinger. W związku z tym Mojo za pośrednictwem Twittera wypowiedział się o swoim kolejnym występie:

» WWE 205 Live General Manager Drake Maverick poinformował, że w przyszłym tygodniu na WWE 205 Live odbędzie się Fatal 4 Way Match z udziałem TJP, Buddy’ego Murphy, Kalisto oraz Akira Tozawy.