AJ Lee o dywizji kobiet WWE, David Otunga o byciu prawnikiem, Wywiad z Chrisem Sabinem

» Była Divas Champion WWE AJ Lee wypowiedziała się na temat dywizji kobiet WWE:

”Myślę, że miałam wpływ na rozwój dywizji kobiet i zrobiłam wszystko co mogłam, aby coś zmienić. Mam mnóstwo przyjaciół, którzy walczą i są bardzo szczęśliwi, to dla mnie wiele znaczy. Nawet najmniejsza sprawa związana z osiągnięciami moich najbliższych czyni mnie niezmiernie dumną osobą”.

» Komentator WWE SmackDown David Otunga, który kilka dni temu obchodził 37 urodziny poinformował o podjęciu decyzji odnośnie swojej kariery prawniczej:

”Wczoraj rozmawiałem w the Univ of Pitt z jednym ze studentów odnośnie żmudnej pracy w @hardvadlaw, a także mojej decyzji jaką podjąłem w sprawie zostania profesjonalnym wrestlerem oraz aktorem. Prawdę mówiąc nigdy nie planowałem chodzić do szkoły prawniczej. W wieku 6 lat wiedziałem, że chce być gwiazdą filmową i pro wrestlerem, natomiast bycie prawnikiem było czymś co chciał mój tata, abym robił. Mój tata uczęszczał na Harvard University”.

» Były Impact Wrestling Champion Chris Sabin pojawił się w podcaście Pancakes & Powerslams, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości związanej z Ring of Honor:

”Jeszcze nie zdobyłem Ring of Honor Championship, więc myślę, że jest to kolejny plan, który muszę zrealizować. Zamierzam zarobić trochę pieniędzy i zdobyć mistrzostwa tag teamowe. Cieszę się z sukcesu jaki osiągnął Finn Balor, on jest świetnym facetem. Zawsze mieliśmy bardzo dobry kontakt ze sobą”.