AEW Dynamite 5 lipca 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym odcinku AEW Dynamite. Komentatorami show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Jim Ross. Gala odbyła się w Edmonton w Kanadzie.

Darby Allin rozmawiał na zapleczu z Keithem Lee. Podpopieczny Stinga poprosił aby Keith wziął walkę na poważnie, nawet jeśli miałby zostać samemu. Wie o tym, że Lee zgubił się po utracie mistrzostw drużynowych i lepiej, żeby dał z siebie wszystko.

Ćwierćfinał Tag Team Blind Tournament

Keith Lee & Swerve Strickland Vs. Darby Allin, Orange Cassidy

Zwycięzcy– Orange Cassidy, Darby Allin

Keith Lee po walce przybił żółwika ze zwycięzcami starcia.

Podczas nagrania dowiedzieliśmy się, że Nick Wayne ma już 18 lat i jest to jego moment, aby pokazał światu co potrafi.

Jack Perry wychodząc ze swojego Suva został natychmiast przepytany przez Toniego Schiavone. Dowiedzieliśmy się, że niegdyś ,,Jungle Boy” chce wynegocjować u Tony’ego Khana walkę o mistrzostwo FTW. Hook zaatakował go, ale Jack natychmiastowo wrócił do auta i uciekł.

Trios match

The Acclaimed & Daddy Ass Vs. The Blade & Bollywood Boyz

Zwycięzcy– The Acclaimed & Daddy Ass

Harley Cameron z QTV powiedziała, że za tydzień pokaże Bowensowi co to znaczy prawdziwy talent.

Jon Moxley twierdzi, że jest niemalże taki sam jak Eddie Kingston. Denerwuje go jednak to, że Eddie cały czas narzeka na nową generację i młodych zawodników. Jon powiedział, aby Eddie wreszcie odebrał swój telefon.

Matt Hardy dowiedział się, że jego partnerem w turnieju jest Jeff, Jeff Jarrett.

Chris Jericho uznał, że jest już czas na to aby stał się on nowym Chrisem. To właśnie tutaj w Albercie zawalczył on swój pierwszy mecz. Przerwał mu Don Callis, który wspomniał o rywalizacji Omegi z Chrisem w 2018. Powiedział też o ich walce w AEW. Jericho przypomniał też ich rozmowę kiedy to Chris zaprosił Dona do AEW. Teraz Callis jest bardziej potężny niż kiedykolwiek. Don zaprosił Jericho do jego rodziny. Chris jednak powiedział, że nie weźmie tego na poważnie, gdyż to on zazwyczaj tworzy stajnie. The Ocho powiedział, że jego odpowiedź to ,,możliwe”, a potem opuścił ring.

Kiedy Renee Paquette próbowała zaktualizować stan zdrowia Rodericka Stronga do pokoju wbiegł Adam Cole. Strong nie był zadowolony co Adam wyrabia z MJF’em. Cole szybko powiedział, że nie ma się co martwić i wyszedł z pokoju, gdyż napisał do niego mistrz świata.

Ćwierćfinał Blind Tag Team Tournament

MJF & Adam Cole Vs. The Butcher & “Daddy Magic”

Zwycięzcy– MJF, Adam Cole

Po walce MJF przyniósł tort i zaśpiewał ,,Happy Birthday” Adamowi. Kiedy Cole pomyślał życzenie Maxwell powiedział do kamery, że włoży twarz Adama w tort. Ten najwyraźniej to usłyszał gdyż uniknął ataku i skontrował cios.

Chris Jericho powiedział Guevarze i Danielowi Garcii, że nie mogą być oni wiecznie pod jego skrzydłem. Dowiedzieliśmy się, że Daniel i Sammy będą wspólnie walczyć w turnieju. Guevara uznał, że jest to idealna okazja aby pokazać, kto jest tutaj liderem.

Ćwierćfinał kobiecego turnieju ku pamięci Owena Harta

Ruby Soho Vs. Britt Baker

Zwyciężczyni– Ruby Soho

Zawodniczka The Outcast oczywiście nie wygrała tej walki uczciwie. Po walce Skye Blue obserwowała Ruby.

Singles match 

Kenny Omega Vs. Wheeler Yuta

Zwycięzca– Kenny Omega

Po walce doszło do bójki między The Elite, a BCC. Na sam koniec wmieszało się tam także Dark Order, które zabrało krzesło Adamowi. Ta broń miała mu posłużyć, aby ten zaatakował Claudio.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl