AEW Dynamite 4 Stycznia 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na pierwszym odcinku AEW Dynamite w tym roku. Komentatorami dzisiejszego show jest nie kto inny jak Excalibur, Tony Schiavone oraz Taz. Gala odbyła się w Seattle w stanie Washington.

Singles match 

Ricky Starks Vs. Chris Jericho

Zwycięzca– Ricky Starks

Po walce całe JAS zaatakowało Ricky’ego oraz Action Andrettiego. Na sam koniec Jake Hager wykonał powerbomb na stół komentatorski.

Adam Page potwierdził, że nadal nie jest on dopuszczony do walki przez lekarza. Adam powiedział, że jutro dowie się, czy będzie mógł walczyć już w przyszłym tygodniu. Na arenie pojawił się Jon Moxley. Ten nie był zadowolony, że Adam gra, że jest ofiarą. Ten szybko wytłumaczył się, że nie jest wkurzony na Jona dlatego, że ten go znoknockoutował. Page ma problem dlatego, że Jon żartował sobie z całej sytuacji i Moxley zachował się w stosunku do niego bez szacunku.

Tag Team match o mistrzostwa AEW Tag Team 

The Acclaimed Vs. Jay Lethal, Jeff Jarrett

Zwycięzcy– The Acclaimed

Dr. Britt Baker i mistrzyni kobiet dziwią się, że Saraya nie wybrała jeszcze swojej partnerki.

Jack Perry chce, żeby wraz z HOOKiem zmierzyć się przeciwko Lee Moriarty oraz Big Billowi.

Singles match 

Bryan Danielson Vs. Tony Nese

Zwycięzca– Bryan Danielson

Po walce Danielson wyzwał Maxwella na walkę. MJF szybko pojawił się na arenie mówiąc, że jest najlepszym wrestlerem na świecie i jeśli Bryan chce z nim walki, to ten musi zostać pierwszym pretendentem. Danielson musi wygrać wszystkie swoje walki, aż do 8 Lutego. Bryan powiedział, że zgodzi się na warunki tylko i wyłącznie jeśli MJF zgodzi się na jego stypulację. Jeżeli Bryan wygra wszystkie swoje starcia do 8 lutego, zmierzy się on o mistrzostwo świata na Revolution w godzinnym Iron Man matchu.

Singles match

Swerve Strickland Vs. AR Fox

Zwycięzca– Swerve Strickland

Saraya wybrała Toni Storm jako swoją partnerkę.

The Gunns prześmiewczo okazali szacunek FTR. Na koniec dodali, że Dax i Cash już nigdy nie pojawią się w programie AEW.

Tag Team match

Jade Cargill & Red Velvet Vs. Kiera Hogan & Skye Blue

Red Velvet zostawiła Jade samą pod koniec walki.

Zwyciężczynie– Jade Cargill, Red Velvet

Singles match o mistrzostwo AEW TNT 

Samoa Joe Vs. Darby Allin

Zwycięzca– Darby Allin

Tą i także inne gale WWE, IMPACT, AEW czy PTW możecie zobaczyć na platformie DAZN  https://www.dazn.com/en-PL/account/signup , za jedyne 39,99 złotych za miesięczną subskrypcje. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, ile tylko chcesz. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl