AEW Dynamite 22 Czerwca 2022: Wyniki

Witamy wszystkich w Milwaukee. Jest to ostatnie Dynamite przed Forbidden Door. Komentatorami show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Jim Ross.

Bryan Danielson oznajmił, że nie będzie mógł walczyć na Forbidden Door oraz na Blood & Guts. Znalazł natomiast godne zastępstwo. Nie ogłosi go jednak teraz, lecz na PPV. Zack wszedł na arenę i zmierzył wzrokiem Danielsona.

Six Man tag team match

Orange Cassidy, Rocky Romero, Trent Beretta Vs.The United Empire 

Zwycięzcy– Orange Cassidy, Rocky Romero, Trent Beretta

Po walce mistrzowie IWGP Tag team próbowali pomóc swoim kolegom, ale pojawili się mistrzowie ROH Tag Team, którzy nie pozwolili do tego.

Jay Lethal powiedział, że Samoa Joe ma bronić mistrzostwa przeciwko niemu. Jeśli się boi to najlepiej, żeby oddał pas.

Christian Cage powiedział, że przez Jungle Boy’a stracił dużą szansę gdy tamten wyrzucił go z Battle Royal. Christian zobaczył jednak, że Jungle Boy jest  utalentowany i chciał zarobić na nim pieniądze. Okazało się jednak, że już były mistrz Tag Team nie ma mentalności mistrza w głowie. Christian dodał, że mama Jungle Boy’a chyba chciała, żeby ten był jego ojcem, ale ten nigdy nie będzie nim, gdyż jego ojciec umarł.

Następnie na arenę wszedł Luchasaurus. Christian szybko powiedział, że ten jest dla niego jak syn i żeby pamiętał co stało się z Marko. Cage dodał, że muszą porozmawiać w odosobnieniu. Następnie przytulił byłego mistrza Tag Team i panowie opuścili ring.

The Young Bucks za kulisami oznajmili, że wrócą do Bullet Clubu na jedną noc.

Mecz kwalifikacyjny do walki o pas AEW All-atlantic

Malakai Black Vs. Penta Oscuro

Zwycięzca– Malakai Black

Po walce PAC wszedł na ring, a Miro w video dodał, że pokona ich na Forbidden Door.

Singles match 

Adam Page Vs. Silas Young

Zwycięzca– Adam Page

Po walce Jay White dodał, że musi wytłumaczyć to co powiedział w zeszłym tygodniu. Nie może zmierzyć się z Adamem Cole’m, gdyż ten przegrał z drugim Adamem 2 razy. Następnie Jay wszedł do ringu i powiedział, że nie powie z kim się zmierzy na Forbidden Door, ale powie z kim się nie zmierzy. Nie będzie to Adam Page. Po chwili doszło do bójki, gdzie szybko pojawił się Kazuchika Okada, który pomógł byłemu mistrzowi AEW.

Jade Cargill oznajmiła, że Red Velvet jest kontuzjowana.

Singles match 

Marina Shafir Vs. Toni Storm

Zwyciężczyni– Toni Storm

Po walce Nyla Rose zaatakowała Toni. Na pomoc przyszła jednak Thunder Rosa, która pomogła zwyciężczyni poprzedniej walki.

Sting, Darby Allin, Shingo Takagi i Hiromu Takahashi zmierza się z The Young Bucks, Hikuelo i El Phantasmo na Forbidden Door.

Jay White będzie bronił mistrzostwa w czteroosobowej walce. Jay Vs. Adam Page Vs. Adam Cole Vs. Kazuchika Okada.

Tag team match

Hiroshi Tanahashi & Jon Moxley Vs. Chris Jericho, Lance Archer

Zwycięzcy– Hiroshi Tanahashi, Jon Moxley


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl