AEW Dynamite 22 czerwca 2022: Zapowiedź

Podczas ostatniego odcinka Dynamite przed Forbidden Door zobaczymy kontynuację rywalizacji pomiędzy zawodnikami AEW i NJPW. Jon Moxley i Hiroshi Tanahashi wystąpią jako Tag Team, ledwie kilka dni przed ich walką na PPV. Will Ospreay po raz kolejny zawalczy w ringu AEW. Christian Cage odniesie się do swojego Heel Turnu z zeszłego tygodnia.

Wszystkie zapowiedziane walki i segmenty na ten moment:

  • Chris Jericho & Lance Archer vs. Jon Moxley & Hiroshi Tanahashi

  • Will Ospreay & Aussie Open (Kyle Fletcher & Mark Davis) vs. Orange Cassidy & Roppongi Vice (Trent Beretta & Rocky Romero)

  • All-Atlantic Championship Qualifying Match – Penta Oscuro vs. Malakai Black

  • Marina Shafir vs. Toni Storm

Christian Cage na ostatnim Dynamite przeszedł Heel Turn, po tym, jak zaatakował Jungle Boy’a. Odwracając się w końcu od Jurassic Express, z którymi tworzył drużynę od długiego czasu. Na dzisiejszym Dynamite Christiana ma wyjaśnić powody swojego ataku

Również Bryan Danielson po blisko miesiącu powróci na Dynamite. 41-latek ma się odnieść do tego, czy wystąpi na Forbidden Door. Oprócz swojego statusu na gali, Bryan ma wypowiedzieć się na temat pojedynku Blood & Guts. Pojawia się jednak wiele informacji, według których Bryan Danielson z powodu kontuzji będzie pauzował przez dłuższy czas. Przez co oczywiście ominąłby zarówno niedzielną galę, jak i przyszłotygodniowe Dynamite.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl