Witamy wszystkich na dzisiejszym odcinku AEW Dynamite. Komentatorami gali są nie kto inny jak Tony Schiavone, Excalibur oraz Taz. Show odbywa się w Indianapolis.

Galę zaczynamy wejściem byłego mistrza AEW. Jon Moxley mówi, że nic się nie zmieniło w federacji i nadal jest on na samej górze łańcucha pokarmowego. Chwilę później pojawił się Adam Page. Ten przypomniał mu poprzedni pojedynek, który został przerwany przez sędziego. Nie trzeba było długo czekać, a doszło do bójki między nimi. Ostatecznie personel AEW oddzielił zawodników.

Singles match
Dax Harwood Vs. Bryan Danielson

Zwycięzca- Bryan Danielson

Ricky Starks ogłosił, że weźmie udział w Dynamite Diamond Ring Battle Royal.

Adam Page nadal próbuje bić się z Jonem Moxley za kulisami.

Na następnej gali PPV ROH Daniel Garcia zmierzy się z Wheelerem Yutą, a w niedalekiej przyszłości zobaczymy walkę Claudio Castagnoli, Wheeler Vs. Garcia, Hager

Singles match o mistrzostwo ROH TV
Samoa Joe Vs. AR Fox

Zwycięzca- Samoa Joe

Po walce Wardlow powiedział, że odzyska to co jego. Przerwało mu wideo Hobbsa, gdzie ten pokazał, że każdy będzie czuć ból.

William Regał zaprosił na ring nowego mistrza świata AEW. William powiedział, że Maxwell ma potencjał na bycie największym złoczyńcą w historii, ale musi się jeszcze dużo nauczyć. Maxwell po chwili założył nowy pas mistrzowski. Powiedział on, że nikt inny nie zasługuje na to, żeby być tym mistrzem, a tym bardziej udawane gwiazdy i udawani wrestlerzy (Bryan Danielson i Ricky Starks). MJF powiedział, że będzie to mistrzostwo ważnym argumentem w 2024, kiedy to może Hollywood wygra, gdyż Maxwell nie za bardzo chce już patrzeć na fanów. Maxwell dodał, że jako specjalna atrakcja będzie bronił tytułu rzadko. Na sam koniec nowy mistrz uznał, że jego posiadanie tytułu będzie lepsze niż Jeffa Jarretta czy Bruno Sammartino. MJF uderzył Regala kastetem. Na zakończenie proma dodał on te same słowa, które Regal użył w mailu kilka lat temu.

Puncher po Kinguin PTW #3: Legends – MyWrestling możemy założyć stajnie

Po wszystkim Bryan Danielson pojawił się z doktorami. Regal został wyniesiony na noszach.

Singles Match
Ricky Starks Vs. Ariya Daivari

Zwycięzca- Ricky Starks

Singles Match
Anna Jay Vs. Willow Nightingale

Zwyciężczyni- Willow Nightingale
Po walce Ruby Soho zaatakowała Annę Jay i Tay Melo.

Jade Cargill podczas celebrowania zwycięstwa, powiedziała, że wyniosła śmieci tydzień temu. Jade uznała się za najlepszą i największą gwiazdę.

QT Marshall zmierzy się z Orange Cassidy’m o mistrzostwo AEW All-Atlantic w Lumberjack meczu.

Best of Seven match
The Elite (0) Vs. The Death Triangle (2)

Zwycięzcy- The Elite (1)