AEW Dynamite 24 Maja 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Show odbyło się w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas, w tej samej arenie gdzie odbędzie się Double or Nothing w niedzielę( w Polsce w poniedziałek). Komentatorami dzisiejszej tygodniówki był Excalibur, Tony Schiavone oraz Taz. Ostatnie Dynamite przed Double or Nothing czas zacząć.

Singles match o mistrzostwo AEW International

Orange Cassidy Vs. Kyle Fletcher

Starcie trwało około 15 minut. Kyle zdominował koncówkę walki, ale Orange wykonał roll up i wygrał starcie.

Zwycięzca– Orange Cassidy

Ricky Starks w krótkim wywiadzie powiedział, że jest już zmęczony atakami Juice’a i White’a. Na Double or Nothing skupi się on na wygraniu mistrzostwa International. W tym momencie, o ironio, zaatkował go Juice i Jay.

Jack Perry powiedział nam, że kiedy będzie w poniedziałek prowadzić auto, będzie to robił jako mistrz świata AEW.

Tym razem przenosimy się do ringu, gdzie widzimy mistrzów drużynowych. Cash przyznał, że Jeff i Jay mają ogromne szczęście. Na Double or Nothing ma się to zakończyć. Następnie Dax dodał, że pretendenci zakręcili się koło najlepszej drużyny na świecie, aby pozostać wartościowymi wrestlerami. Chwilę później na arenę wszedł Mark Briscoe. Ten po krótkiej wymianie słów zamiast podać dłoń Daxowi, uderzył go w twarz.  Na sam koniec pretendenci do tytułów pojawili się na rampie, ale zmęczony całą sytuacją Mark po prostu przechnął ich i wyszedł ze sceny.

Sammy Guevara potwierdził, że nie położy się na Double or Nothing. Nie interesuje go umowa z Maxem, a jedynie jego mistrzostwo, które Sammy chce zdobyć na PPV.

Trios match o mistrzostwa AEW Trios

House of Black Vs. Blake Christian, AR Fox, Metalik

Walka trwała lekko ponad 5 minut. Matthews poddał AR Foxa.

Zwycięzcy– House of Black

Za kulisami Jon Moxley powiedział, że jego drużyna jest najlepsza.

MJF w ringu zachwalał cztery filary. Powiedział, że każdy z nich pokonał najlepszych, ale tak jak reszta zawodników AEW, nikt nie jest na jego poziomie. Na ring wszedł Darby Allin, który powiedział, że nie jest pacynką i zdobędzie tytuł mistrzowski, może nawet po headlocku. Maxwell wykonał Low Blow i chciał uderzyć Darbiego swoim pierścionkiem, ale na ring wbiegł Sammy Guevara. Maxwell szybko się ewakuował, ale zaatakował go Jack Perry, który na koniec segmentu podniósł tytuł mistrzowski.

Singles match

Taya Valkyrie Vs. Lady Frost

Zwyciężczyni– Taya Valkyrie

Tony Khan ogłosił, że pierwszy odcinek Collison odbędzie się w Chicago.

Adam Page przyznał, że The Young Bucks to jego najlepsi przyjaciele. Jednak z Kennym tworzą razem rodzinę.

Podczas podpisania kontraktu odnośnie walki Adama Cole’a z Chrisem Jericho dowiedzieliśmy się, że na Double or Nothing pojawi się nie kto inny jak Sabu.

Singles match

Daniel Garcia Vs. Roderick Strong

Walka nie trwała 10 minut, ale Roderick wygrał starcie po End of Heartache.

Zwycięzca– Roderick Strong

Tag Team match o mistrzostwa ROH Tag Team 

The Lucha Bros Vs.  Claudio Castagnoli & Wheeler Yuta

Walka trwała zaledwie 10 minut. Mistrzom pomogli The Young Bucks, którzy zabrali Claudio z ringu pod koniec walki. The Lucha Bros wykorzystali okazję i wspólnie pokonali Wheelera.

Zwycięzcy– The Lucha Bros

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl