AEW Dynamite 23 października 2019: Raport

Znajdujemy się w Petersen Events Center w Pittsburghu. Show rozpoczynamy od obecności Private Party oraz Lucha Bros, którzy zmierzą się ze sobą w turnieju tag teamowym.

Private Party vs. Lucha Bros (AEW Tag Team Tournament Match)

Zwycięzcy: Pentagon Jr. i Fenix, dzięki czemu zakwalifikowali się do finału.

Następnie otrzymaliśmy materiał wideo przedstawiające Wardlowa oraz jego przygotowanie na siłowni.

SCU (Scorpio Sky and Frankie Kazarian) vs. The Dark Order (AEW Tag Team Tournament Match)

Zwycięzcy: SCU, dzięki czemu zakwalifikowali się do finału turnieju tag teamowego.

Single Match
AAA Mega Champion Kenny Omega vs Joey Janela

Warto zaznaczyć, że ta walka pierwotnie miała się nie odbyć, jednak ze względu na spory odzew ze strony fanów, została zorganizowana.

Zwycięzca: Kenny Omega

Tony Schiavone chciał przeprowadzić wywiad z Codym odnośnie AEW World Championa Chrisa Jericho oraz gali Full Gear, ale non stop przerywali mu członkowie Inner Circle, który byli obecni na trybunach. Doszło także do kilku wyzwisk po których Cody ruszył w ich stronę, ale zatrzymał się przy barierkach. Y2J przypomniał mu, że to 4-1 i nakazał mu uciekać. Po tych słowach zjawiali się Dustin Rhodes, MJF oraz DDP. Cała czwórka ruszyła za Inner Circle i doszło do brawlu na korytarzu. Obie grupy zostały oddzielone przez ochronę, a nawet policję.

Już wkrótce dojdzie do konfrontacji z udziałem The Young Bucks i Best Friends. Przed walką Cassidy pojawił się obok Matta i Nicka jednocześnie ich popychając, ale panowie zareagowali na zaczepkę w następujący sposób, wyprowadzili na nim Superkick.

Tag Team Match
Best Friends (with Orange Cassidy) vs. The Young Bucks

Zwycięzcy: The Young Bucks

Po walce Matt wziął mikrofon i krzyczał “Santana! Ortiz” Akceptujemy wasze wyzwanie!”. Tak więc obie drużyny zmierzą się ze sobą, 9 listopada podczas gali Full Gear.

Następnie otrzymaliśmy krótką wypowiedź Britt Baker, która powiedziała, że Pittsburgh jest jej domem oraz miejscem, w którym uczyła się zawodu dentysty oraz wrestlerki.

Single Match
Britt Baker vs. Jaime Hayter

Zwyciężczyni: Britt Baker

Po walce komentatorzy powiedzieli, że Cody jest w areszcie po tym, co wydarzyło się chwilę wcześniej.

Na zapleczu Jen Decker rozmawia z Jamie Hayter o jej porażce. Niespodziewanie znikąd pojawiła się Brandi Rhodes, która zaatakowała Hayer, a następnie spojrzała na Jen rozgniewanym spojrzeniem, prawie ją atakując. W tym momencie Decker odeszła.

Przed rozpoczęciem kolejnej walki, PAC zaatakował Moxleya krzesłem, a następnie podduszał go jego kurtką.

Single Match
PAC vs. Jon Moxley

Zwycięzca: Remis

Po walce Moxley wyglądał na wkurzonego i krzyczał na sędziego, a następnie wykonał na nim DDT. Widać, że Moxley był zdenerwowany wydarzeniami, które miały miejsce podczas walki. Tym akcentem zakończyliśmy show.