Znajdujemy się w Capital One Arenie w Waszyngtonie. Na show zapraszają nas Justin Roberts, Tony Schiavone, Jim Ross oraz Excalibur.

Tymczasem na TNT zjawili się Kenny Omega oraz The Young Bucks, których czeka konfrontacja z Chrisem Jericho, Santaną oraz Ortinem. Natomiast w szatni możemy dostrzec drugą wymienią drużynę oraz wspominającego Y2J na temat największych pojedynków w historii.

Dark Match: Darby Allin def. CIMA po wykonaniu Coffin Drop

Po walce Ross, Schiavone i Excalibur zaprosili wszystkich na wydarzenia głównego show.

Otrzymaliśmy winietę promującą walkę Cody’ego Rhodesa z Sammym Guevarą. Cody powiedział, że jego rywal posiada niesamowity potencjał, ale nie zamierza się na nim skupiać, ponieważ zbliża się jego title match przeciwko Chrisowi Jericho. Guevara odpowiedział, że walka z Codym będzie dla niego największym wydarzeniem/pojedynkiem w karierze. Rhodes dodał, iż jeśli przegra to będzie mógł zmienić AEW Full Gear PPV.

Cody (with Brandi Rhodes) vs. Sammy Guevara

Zwycięzca: Cody

Po walce do ringu wszedł Schiavone, aby porozmawiać ze zwycięzcą. Cody już na samym początku uściskał osobą od przeprowadzania wywiadów, a następnie wyciągnął dłoń w kierunku Guevary, jednak zza jego pleców pojawił się Chris Jericho atakujący Cody’ego, przez co doszło do brawlu między wrestlerami. Po krótkiej przerwie Y2J udaje, że zamierza opuścić arenę, ale zamiast tego, to ponownie rzucił się na swojego rywala, a następnie chwycił jeden z aparatów fotograficznych robiąc sobie selfie przy leżącym Codym. Na koniec tego segmentu Y2J wypowiedział następujące słowa: „Jestem Chris Jericho i jestem AEW World Championem! Nie ma za co!”.

MJF vs. Brandon Cutler


Zwycięzca: MJF przez submission

Po walce Chris Van Vliet rozmawiał z Kevinem Smithem oraz Jasonem Mewesem na temat Chrisa Jericho w ich ostatnim filmie. Mewes stwierdził, że Angelico oraz Jack Evans nie są wystarczająco dobrzy, aby wygrać swój pojedynek.

Następnie SCU stwierdzili, że Waszyngton poza białym domem jest najgorszym miastem, w jakim kiedykolwiek przebywali. Następnie Scorpio Sky ogłosił, że Christopher Daniels oraz Frankie Kazarian wezmą udział w turnieju tag teamowym. Na backstage’u spacerują Pentagon oraz Fenix, który twierdzi, że to właśnie oni są najlepszą drużyną na świecie. Między SCU, a wrestlerami z Meksyku dochodzi do zwarcia, które kończą Atlas Security oraz Dean Malenko.

Na zapleczu widzimy Omegę, The Young Bucks, Chrisa Jericho, Santanę oraz Ortiza. Szóstka przygotowuje się do walki wieczoru, która będzie miała miejsce już wkrótce.

„Hangman” Adam Page vs. PAC

Zwycięzca: PAC

Po walce widzimy Britt Baker, która dołączyła do loży komentatorskiej podczas AEW Women’s World Championship Match, w którym Nyla Rose zmierzy się z Riho.

Nyla Rose vs. Riho (AEW Women’s World Championship)

Zwyciężczyni: Riho – pierwsza AEW Women’s World Champion

Po walce Michael Nakazawa chwycił mikrofon, aby przeprowadzić wywiad z Riho w języku japońskim. Nagle zjawiła się Nyla, która wyprowadziła na wrestlerze big powerbomb, a także dorzuciła Death Valley Driver na mistrzyni. Przed dalszym atakiem powstrzymał ją Kenny Omega.

Kenny Omega i The Young Bucks vs Chris Jericho, Santana i Ortiz

Zwycięzcy: Y2J, Santana i Ortiz

Po walce pojawił się Cody, który zaatakował Y2J, Santanę oraz Ortiza, jednak swoją obecność zaznaczył także jego dzisiejszy rywal Sammy atakując Rhodesa. Na ratunek bratu przybył Dustin Rhodes przez co szanse się wyrównały. Niespodziewanie na arenie pojawił się Jake Hager (dawniej Jack Swagger), który zaatakował Dustina, Cody’ego, Nicka oraz Matta zaznaczając swoją obecność na show.