Witamy wszystkich w Pittsburgh, Pennsylvania. Show rozpoczynamy od walki CM Punka.

Singles match 

CM Punk Vs. Dustin Rhodes

Zwycięzca– CM Punk

Po walce panowie przytulili się ze sobą. Kiedy Punk wychodził z areny, minął się z mistrzem świata.

Mark Sterling uważa, że Wardlow powinien zostać eskortowany przez policję. Ci dodali, że powinien on zostać skuty kajdankami aż do momentu wejścia na ring.

Six man tag team match

Blackpool Combat Club Vs. Brock Anderson, Dante Martin, & Lee Moriarty

Zwycięzcy– Blackpool Combat Club

Kyle O’Reilly zauważył, że przegrywają oni z The Young Bucks wszystkie ważne walki. Dziś Kyle ma zakwalifikować się do Turnieju Owena Harta. Adam Cole zauważył, że wszyscy koledzy The Young Bucks zniknęli, a oni nadal tutaj są. Uważa on, że za tydzień powinni walczyć w walce 5 na 5.

Tony Khan zaprosił prezydenta NJPW na ring. Wszedł tam także i Adam Cole. Ten uznał, że jest najlepszym wrestlerem, który walczył w Japonii. 26 czerwca odbędzie się wspólna gala AEW i NJPW, w Chicago. Cole zmierzy się w ten piątek z Tomohiro Ishiim w meczu kwalifikacyjnym do turnieju Owena Harta. Adam zaprosił na ring Jay’a White’a, który powiedział, że ostatni raz kiedy była tak duża gala, to samodzielnie wyprzedał MSG. Zauważył on, że nie chodzi tu o AEW i NJPW, a Undisputed Elite i Bullet Club.

Singles match 

The Butcher Vs. Wardlow

Zwycięzca– Wardlow

Eddie Kingston mówi za kulisami o Danielu Garcii. Panowie zmierzą się ze sobą w piątek i nikt nie będzie mógł przeszkadzać w ich pojedynku.

Mecz kwalifikacyjny do turnieju Owena Harta

Kyle O’Reilly Vs. Jungle Boy

Zwycięzca– Kyle O’Reilly

Lance Archer oznajmił, że chce walki z Wardlowem.

Singles match 

HOOK Vs. Anthony Henry

Zwycięzca– HOOK

Danhausen następnie włącza mikrofon i mówi, że jeśli HOOK nie chce być przeklęty przez Danhausena, to będzie z nim walczył. HOOK odchodzi.

Frankie Kazarian chce wywołać mistrza TNT na ring. Przerywa mu jednak Scorpio Sky, który mówi o tym, że 5 lat temu stworzyli oni SCU. Scorpio prosi Kazariana, aby ten poczekał jeszcze trochę, a w zamian to on jako pierwszy dostanie walkę o pas mistrzowski. Kazarian zgadza się. Następnie pojawiają się na arenie Sammy Guevara i Tay Conti. Ci sprzeczają się z Ethanem Pagem i Scorpio Sky’em. Dan Lambert uważa, że Scorpio powinien dostać rewanż. Sammy zgadza się, ale pod warunkiem, że będzie to mixed tag team title mecz. Kiedy przeciwnicy się zgadzają, Sammy dodaje, że będzie to ladder mecz.

Mecz kwalifikacyjny do żeńskiego turnieju Owena Harta 

Danielle Kamela Vs. Britt Baker

Zwyciężczyni– Britt Baker

Coffin match 

Darby Allin Vs. Andrade El Idolo

Zwycięzca– Darby Allin