AEW Dynamite 04.05.2022: Wyniki

Marsz w kierunku Double or Nothing PPV trwa w najlepsze. Podczas dzisiejszej gali zobaczyliśmy kolejny pojedynek kwalifikacyjny do turnieju imienia Owena Harta oraz walkę mistrzyń ROH Deonny Purrazzo z Mercedes Martinez.

Mecz kwalifikacyjny do turnieju Owena Harta

Jeff Hardy Vs. Bobby Fish

Adam Cole komentował ten pojedynek.

Zwycięzca– Jeff Hardy

Po walce doszło do wymiany wzrokiem pomiędzy Hardy Boyz, a The Young Bucks.

 

Six man tag team match

Blackpool Combat Club Vs. The Butcher, The Blade and Angelico

Zwycięzcy– Blackpool Combat Club

 

Singles match

Tajemniczy przeciwnik wybrany przez MJF vs Wardlow

MJF przed walką ogłosił, że będzie nim W. Morrisey.

Zwycięzca– Wardlow

Po walce Wardlow rozprawił się z ochroniarzami. MJF pojawił się następnie na rampie i zgodził się na starcie z byłym swoim podopiecznym. Za tydzień w Nowym Jorku odbędzie się podpisanie kontraktu, w którym będą zawarte warunki, które Wardlow musi spełnić, aby walka doszła do skutku.

 

Kolejnym punktem gali było promo, które wygłosił Adam Page przed walką na Double or Nothing z CM Punkiem. Stwierdził w nim, że rozprawi się z Punkiem i zmusi fanów jego rywala, aby po gali zaczęli zwracać gadżety z ich idolem. Zwrócił się również w kierunku fanów, którzy nie wierzą w niego. W apelu był zły, mściwy oraz próbował uciszyć pro-punkową publikę. Widoczna była zmiana Hangmana z niezbyt pewnego siebie na pewnego swojego mistrza.

 

Singles match

Santana vs Chris Jericho

Zwycięzca– Chris Jericho

Po walce Jericho Appreciation Society zaatakowali Santanę oraz Ortiza, który cała walkę oglądał przy ringu.

 

W ringu pojawili się The Varsity Blondes, którzy opowiadali o rywalizacji z The House of Black. Rywale następnie pojawili się w kwadratowym pierścieniu i zmasakrowali swoich rywali. Próbowali również zrekrutować Julię Hart, lecz nie udało im się. Na pomoc wbiegli do ringu Death Triangle.

 

Mecz kwalifikacyjny do turnieju Owena Harta

Dante Martin vs Rey Fenix

Zwycięzca– Rey Fenix

Tym samym poznaliśmy całą drabinkę turnieju imienia Owena Harta. Jedno miejsce zostało zarezerwowane dla Jokera. Wezmą w nim udział Rey Fenix, Kyle O’Reiley, Samoa Joe, Darby Allin, Adam Cole, Dax Harwood oraz tajemniczy zawodnik.

 

Przed main eventem doszło do słownej wymiany pomiędzy mistrzynią Thunder Rosą oraz pretendentką do pasa kobiet Sereeną Deeb.

Undispiuted ROH Women’s Championship match 

Deonna Purrazzo vs Mercedes Martinez

Zwyciężczyni – Mercedes Martinez