Adam Cole wkrótce w AEW według Britt Baker, Kurt Angle sędzią specjalnym w NXT TV

» Britt Baker miała być uczestniczką gali AEW Double Or Nothing, niestety z powodu kontuzji nie pojawiła się na gali PPV. Wrestlerka w rozmowie z AEW wyjawiła, że jej marzeniem jest zobaczyć Adama Cole’a na jednym ringu z Kennym Omegą, The Young Bucks oraz Codym:

Ci faceci są jedną wielką rodziną. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy dzień, w którym Adam Cole będzie mógł przebywać na jednym ringu z The Young Bucks, Codym i Kennym. Wtedy zatoczy się koło, a wszyscy będziemy mogli ponownie stać się jedną wielką szczęśliwą rodziną.

Jest to bardzo interesująca wypowiedź ze strony Dr. Britt Baker, której chłopak aktualnie pracuje w NXT, gdzie pełni rolę NXT Championa.

» 15 kwietnia z federacją World Wrestling Entertainment pożegnał się WWE Hall of Famer Kurt Angle. Firma wrestlingowa informuje, że utytułowany wrestler powróci do WWE NXT w przyszłym tygodniu. Będzie on pełnił rolę sędziego specjalnego w cage matchu, w którym Matt Riddle zmierzy się z Timothym Thatcherem. Ten pojedynek może zakończyć się jedynie przez KO, lub submission.

Breaking: @RealKurtAngle będzie sędzią specjalnym w walce @SuperKingofBros i Timothy Thatcher #CageFight w środę wieczorem na #WWENXT!

Kurt Angle sprawia wrażenie osoby zadowolonej z powodu przyszłotygodniowej obecności podczas NXT.

Prawdopodobnie jest, to jednorazowy występ Kurta w NXT. Mimo wszystko pradawne porzekadło mówi, nigdy nie mów nigdy, więc wiele może się wydarzyć w przyszłości.