6 ladder matchów na Money in the Bank 2018, Women’s royal rumble match na Royal Rumble 2018, Szczegóły dotyczący przyszłości WWE Universal Title

» Według najnowszych informacji oficjele federacji World Wrestling Entertainment chcą, aby podczas przyszłorocznej gali PPV Money in the Bank odbyło się aż sześć ladder matchów, a w tym o mistrzostwo Universal, WWE, RAW Women’s, SmackDown Women’s, RAW Tag Team oraz SmackDown Tag Team. Jednak są to tylko wstępne plany i nie można jakoś bardzo przywiązywać do nich swej uwagi, gdyż w federacji wstępne założenia zmieniają się co chwilę.

Myślicie, że to dobre posunięcie ze strony WWE?

» Sporo wskazuje na to, że podczas przyszłorocznej gali PPV Royal Rumble w styczniu będziemy świadkami pierwszego historycznego Women’s Royal Rumble Matchu, w którym udział wezmą zawodniczki czerwonego i niebieskiego brandu oraz powracające dawne gwiazdy do federacji.

Myślicie, że zorganizowanie takiego pojedynku będzie dobre dla rozwoju dywizji Women’s?

» Oficjele federacji World Wrestling Entertainment chcą, aby podczas przyszłorocznej WrestleManii 34 obecny Universal Champion Brock Lesnar stracił tytuł w starciu z Romanem Reignsem tylko ze względu na Superstar Shake Up, który odbędzie się w kwietniu, a wcześniej wspomniany tytuł ma przenieść się na SmackDown.