5★STAR GP 09.08.21 – Raport

Dzisiaj skromnie, jeśli chodzi o walki turniejowe, bo mogliśmy oglądać tylko dwa starcia 5 starowe. Unagi Sayaka powalczyła z Konami, a w drugim pojedynku AZM starła się z Maiką. 

5★STAR GP BLUE STARS

Konami def. Unagi Sayaka

Mistrzyni Future of Stardom rozpoczęła 5 Star Grand Prix od zwycięstwa nad Tam Nakano. Dzisiaj jej oponentką była Konami, dla której zmagania w turnieju zaczęły się niezbyt dobrze, bo od porażki. Submission Sniper była więc pod kreską i wygrana dawała jej pewien komfort przed dalszą rywalizacją w 5 Starze. Zwycięstwo z Unagi nadeszło po wykonaniu akcji Triangle Lancer, po której Sayaka była zmuszona do poddania.

5★STAR GP BLUE STARS

Maika def. AZM

Po fenomenalnej walce z Syuri, z którą Azumi wygrała, przyszedł czas na kolejny ciężki pojedynek z członkinią Donna del Mondo. Maika to poważny gracz w tegorocznym 5 Starze i na pewno będzie się liczyć w batalii o końcowy triumf w Blue Starsie. AZM była nakręcona po wspaniałym zwycięstwie, natomiast Maika miała nieco stonowane uczucia po swoim ostatnim starciu. Dla obu wrestlerek zwycięstwo było na wagę złota, więc pojedynek stał na bardzo wyrównanym poziomie. Finalnie to Maika mogła podnieść ręce w geście radości po wygranej i tym samym trochę komplikuje sytuację Azumi w niebieskim bloku.