Zapowiedź RAW, Powrót Randy’ego Ortona, Becky Lynch na SummerSlam?

» Dzisiejsze WWE Monday Night RAW gości w dobrze znanej federacji arenie, Amway Center w Orlando. To właśnie tam ulokalizowana była oprawa Thunderdome stworzona specjalnie na czas pandemii.

Kontynuujemy drogę na SummerSlam i to w mocnym wydaniu, ponieważ ogłoszone zostało, że na dzisiejsze RAW powróci wielokrotny mistrz świata Randy Orton. Dodatkowo, „The Viper” wspomniał na Twitterze, że to właśnie on otworzy galę. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko czekać, co weteran ringu będzie miał do powiedzenia.

Oprócz tego, za mikrofon chwycą także jedna z dwóch pretendentek do tytułu kobiet RAW, Charlotte Flair oraz obecny WWE Champion Bobby Lashley.

Na RAW nie zapowiedziany został Goldberg, natomiast wiemy, że wystąpić ma John Cena, rywal Romana Reignsa z SummerSlam. Najprawdopodobniej pojawi się on jednak jedynie w dark matchu, a nie w części telewizyjnej.

» Według najnowszych spekulacji wrestlingowych mediów, Becky Lynch nie powróci do programów WWE aż do jesieni. Niemniej, PWInsider informuje, że ma wziąć udział w SummerSlam, 21 sierpnia w Las Vegas. Nie sprecyzowano jednak, w jakim charakterze Becky ma dokładnie pojawić się na największej imprezie lata. Czy będzie to powrót a’la John Cena na WrestleManii 32, zapoczątkowanie jakiegoś feudu, czy też przez „obecność na SummerSlam” mamy rozumieć jedynie bycie na miejscu bez występu przed kamerą?

Tak czy siak, mówi się o tym, że po powrocie, Becky Lynch ma wzmocnić dywizję kobiet SmackDown, gdzie występuje już jej partner Seth Rollins. Warto także odnotować, że jakiś czas temu, Becky powróciła do swojego dawnego wyglądu, co tylko bardziej podsyciło plotki o rychłym powrocie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Audi Leingang (@audihairstylist)