Zwycięstwo Huntera w Szkocji na live evencie, Braun Strowman o szansie na zdobycie WWE Championship, Zawodniczki NXT o Kairi Sane, Jimmy Havoc na gali MLW

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o występie WWE COO Triple H z The Shield podczas live eventu w Glasgow w Szkocji. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zwycięstwo drużyny Huntera nad Sheamusem, Cesaro i Brayem Wyattem oraz potrójnego powerbomba:

» WWE RAW Superstar Braun Strowman udzielił wywiadu dla Ringside Collectibles, w którym wypowiedział się na temat możliwości walki o WWE Championship:

”Każda firma daje mi okazję do zaprezentowania tego co potrafię, na co mnie stać i każdy chce, abym pokazał fanom prawdziwego Monster Among Mena, który jest wśród nich. Nie dbam o to z kim przyjdzie mi się zmierzyć, nie dbam o to jakie przeciwności losu będę musiał pokonać. Zamierzam niszczyć wszystko oraz wszystkich na mojej drodze. To lubię robić”.

» W poniższym materiale wideo Billie Kay oraz Peyton Royce wypowiedziały się na temat Kairi Sane:

» Federacja Major League Wrestling poinformowała o tym, że 7 grudnia w Gilt Nightclub w Orlando odbędzie się gala Never Say Never podczas, której zadebiutuje “The King of the Death Match” Jimmy Havoc tworząc tag team z Darby Allin, a ich przeciwnikami będą Shane Strickland oraz nieznany wrestler.