Znamy przeciwników The Shield na Show-Down, Heel turn Brauna Strowmana na RAW, Dwie gwiazdy NXT UK kontuzjowane na tapingach

» Federacja WWE poinformowała, że członkowie The Shield (Dean Ambrose, WWE Intercontinental Champion Seth Rollins, WWE Universal Champion Roman Reigns) zmierzą się z Drew McIntyre, Dolphem Zigglerem oraz Braunem Strowmanem podczas wielkiego wydarzenia “Super Show-Down”, które odbędzie się 6 października w Australii.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW doszło do konfrontacji z udziałem Dolpha Zigglera, Drew McIntyre i Brauna Strowmana, a ich przeciwnikami byli członkowie The Shield. Posiadacz walizki Money in the Bank za pośrednictwem Twittera poinformował, że jest w trakcie przygotowań do walki z WWE Universal Championem na Hell in a Cell:

» WWE United Kingdom Division poniosła dwie poważne straty, ponieważ Travis Banks i Sam Gradwell poinformowali o tym, że doznali urazów i nie mogą uczestniczyć w nadchodzących wydarzeniach. Banks w tym roku dotarł do finału WWE United Kingdom Championship Tournament niestety musiał uznać wyższość Zacka Gibsona, ale jego umiejętności są niesamowite, jakie zaprezentował w trakcie turnieju. Banks za pośrednictwem twittera opublikował następującą wiadomość:

Gradwell zamieścił trzy zdjęcia na swoim profilu na Twitterze informując o nieoczekiwanym urazie, z jakim zmaga się po tapingach NXT UK. Sześć lat temu wrestler UK miał okazję poddać się operacji ACL: