Znamy producentów poszczególnych walk na WrestleManii!, „Stone Cold” Steve Austin show!, Pojedynek na WrestleManii został odwołany

» Według raportu Pwinsider, następujący producenci przygotowali walki  i segmenty na WrestleManię 38 (Night One):

* Michael Hayes wyprodukował segment Kevina Owensa i Steve’a Austina.

* Pat Buck był producentem starcia Ronda Rousey vs. Charlotte Flair.

* Jamie Noble był producentem pojedynku Seth Rollins vs. Cody Rhodes.

* TJ Wilson i Molly Holly zajęli się produkcją pojedynku Bianca Belair vs. Becky Lynch.

* Ken Doane i Petey Williams wyprodukowali spotkanie The New Day vs. Ridge Holland & Sheamus, który ostatecznie został usunięty z show.

* Adam Pearce i Shane Helms wyprodukowali starcie The Miz & Logan Paul vs. Rey & Dominik Mysterio.

* Chris ‚Abyss’ Park wyprodukował spotkanie Happy Corbin vs. Drew McIntyre.

* Shawn Daivari wyprodukował pojedynek The Usos vs. Shinsuke Nakamura & Rick Boogs.

» WrestleMania 38 (Night One) zakończyła się segmentem „KO Show” z udziałem Kevina Owensa i „Stone Cold” Steve’a Austina. W trakcie segmentu Owens nadal obrażał Austina, fanów i stan Teksas. Następnie Owens oficjalnie wyzwał Austina na pojedynek „No Holds Barred”. Austin, który nie walczył oficjalnie od 19 lat i od tego czasu przeszedł na emeryturę, przyjął wyzwanie. Pojedynek zakończył się tym, że Austin uderzył Owensa Stone Cold Stunnerem, dzięki czemu wygrał przez pinfall. Po pojedynku Austin świętował z WWE Universe, a następnie zaatakował komentatora WWE Byrona Saxtona Stunnerem po tym, jak zaprosił go do ringu na piwo. To nie był koniec, następnie jeszcze raz wymierzył Stunnera Kevinowi Owensowi, gdy ten próbował wstać na nogi.

» Zaplanowany pojedynek Sheamusa & Ridge’a Hollanda vs. The New Day został usunięty z WWE WrestleMania 38 (Night One). W kuluarach mówi się, że został on wycięty z powodu ograniczeń czasowych. Możliwe, że starcie to zostanie dodane do kick-offu niedzielnej odsłony WrestleManii. Po informacji, że pojedynek został wycięty z show, Sheamus zareagował na Twitterze, publikując emoji z nożyczkami.