Znamy gospodarzy WrestleManii 37!

Największa gala roku w rozrywce sportowej, WrestleMania 37 zbliża się wielkimi krokami. Podobnie jak rok temu, te niezwykłe wydarzenie zostanie podzielone na dwie części.

10 i 11 kwietnia, Raymond James Stadium w Tampie będzie gościł nie tylko takie gwiazdy jak Roman Reigns, Drew McIntyre, czy AJ Styles, ale również co bardzo istotne, publiczność na trybunach. Ta bowiem, zjawić ma się w liczbie 25,000 fanów, co bez wątpienia, stanowić będzie największą frekwencję wśród gal wrestlingu w erze COVID-19.

WWE ogłosiło, że gospodarzami tegorocznej WrestleManii będą Hulk Hogan i Titus O’Neil. Ciekawostką jest to, że zarówno jeden jak i drugi, pełnili już tę rolę w przeszłości. “Nieśmiertelny” Hulkster był gospodarzem WrestleManii XXX, z kolei Titus dzielił swoje obowiązki z Robem Gronkowskim, zaledwie rok temu podczas WrestleManii 36.

67-letni Hogan swój ostatni występ dla WWE zaliczył całkiem niedawno, gdyż 5 lutego podczas programu SmackDown. Opowiadał wówczas o swojej pamiętnej walce z Andre The Giantem. Wcześniej, w styczniu, pojawił się na Monday Night RAW, by wesprzeć ówczesnego mistrza WWE, Drew McIntyre’a w pojedynku z Keithem Lee.

Jak widać, największa federacja wrestlingu na świecie, cały czas chętnie korzysta z żywej legendy w postaci Hulka Hogana. Warto zaznaczyć, że tuż przed WrestleManią 37, popularny Hulkster razem ze swoją dawną grupą nWo, zostanie wprowadzony do Hall of Fame za rok 2020.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się aktualna karta walk tegorocznej WrestleManii:

WWE Universal Championship Match
Roman Reigns (c) vs Edge

WWE Championship Match
Bobby Lashley (c) vs Drew McIntyre

SmackDown Women’s Championship Match
Sasha Banks (c) vs Bianca Belair

RAW Tag Team Championship Match
The New Day (c) vs AJ Styles & Omos

Galę w Polsce będzie można obejrzeć na żywo za pośrednictwem WWE Network.