Zmiana planu tuż przed WM, Taz o słowach Barona Corbina, Zapowiedź American Grit, Wyczyn Nakamury

» Podczas kick offu poprzedzającego główną galę WrestleManie 33 odbył się pojedynek z udziałem dwóch wrestlerów dywizji Cruiserweight chociaż pierwotnie miał odbyć się także Six Man Tag Team Match, lecz w związku ze zbytnią długością wydarzenia (ponad 7 godzin) plany zostały zmienione w ostatniej chwili.

» Baron Corbin w rozmowie dla TMZ Sports wyjawił, że chciałby zmierzyć się z Conorem McGregorem. Były ECW Champion Taz postanowił skomentować wypowiedź Barona w poniższy sposób:

”Conor McGregor znalazłby się w szpitalu. Baron Corbin jest złym człowiekiem, jest młodszy, agresywniejszy, a także dwa razy większy. On jest wielkim człowiekiem. Młody gniewny młody facet, który chce sprawdzić się w czymś nowym”

» WWE SmackDown Superstar John Cena za pośrednictwem Twittera ogłosił, że FOX wydało nowy trailer drugiego sezonu ”American Grit”, którego premiera nastąpi 11 czerwca:

» Shinsuke Nakamura jest ostatnim byłym mistrzem WWE NXT, który zadebiutował w głównym rosterze WWE. Pozostałe gwiazdy to:

 • Seth Rollins
  Big E
  Bo Dallas
  Neville
  Sami Zayn
  Kevin Owens
  Finn Balor
  Paige
  Charlotte
  Bayley
  Sasha Banks