Zapowiedź SmackDown Live, Triple Threat Match na CoC, Rusev vs Roman Reigns o US Title, Kim był przeciwnik Bo Dallasa? Ostatni pojedynek best of seven series, Fatal 4 Way Match o miano pretendenta, Kiedy powróci Emma? Alicia Fox powraca do ringu

» Podczas dzisiejszgo odcinka WWE SmackDown Live odbędzie się starcie z udziałem byłego mistrza WWE World Deana Ambrose’a i Johna Ceny oraz IC Title Match z udziałem The Miza(c) oraz Dolpha Zigglera:

» Również na RAW dowiedzieliśmy się, że pojedynek o WWE RAW Womens Championship, który odbędzie sie na gali PPV Clash of Champions zmieni się w Triple Threat Match, ponieważ do walki dołączy Bayley, która w drużynie z Sashą Banks została pokonana przez Charlotte i Dane Brooke.

» Podczas najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW, Stephanie McMahon ogłosiła, że na gali PPV Clash of Champions aktualny US Champion Rusev zmierzy się z Romanem Reignsem o tytuł. Natomiast Generalny Manager RAW Mick Foley dodał, że dziś odbędzie się steel cage match z udziałem Kevina Owensa i Romana Reignsa. Będzie to walka rewanżowa z zeszłego tygodnia.

» Przeciwnikiem Bo Dallasa na Monday Night RAW był syn WWE Hall of Famera Michaela Hayesa.

» Mick Foley ogłosił, że na gali Clash of Champions odbędzie się ostatni pojedynek, który wyłoni zwycięzcę best of seven series. Aktualny stan rywalizacji pomiędzy Cesaro, a Sheamusem to 3 do 3. Warto dodać, że zwycięzca tego wyzwania otrzyma title shota.

» Na RAW odbył się Fatal 4 Way Match o miano pretendenta do walki o Cruiserweight Championship na gali Clash of Champions. Zwycięzcą tego starcia został Brian Kendrick, który pokonał Cedrica Alexandera, Richa Swanna i Gran Metalika. Dzięki zwycięstwu Brian na gali Clash of Champions zmierzy się z TJ Perkinsem o CC.

» WWE Women Emma za pośrednictwem Twittera wyjawiła, że miała powrócić do ringu sześć tygodni temu:

”6 tygodni temu byłam gotowa… Co tydzień czekam na powrót i jestem bardziej sfrustrowana tym faktem. Żal mi osoby, która będzie musiała się zmierzyć ze mną jako pierwsza”.

W Kick off matchu poprzedzającym galę PPV Clash of Champions Nia Jax zmierzy się z Alicią Fox.