Zapowiedź RAW 15.01.2018

» Dzisiejszy epizod czerwonej tygodniówki odbędzie się w San Antonio, Texasie. Będzie to 1286  i zarazem ostatni odcinek przed tygodniówką upamiętniającą 25 lecie RAW.

» Dziś w kwadratowym pierścieniu zobaczymy pojedynek Asuki i Nia’i Jax. Został on ustalony z powodu zeszłotygodniowego ataku Jax na Asuke.

» Czy Cedric Alexander zostanie nowym mistrzem Cruiserweight ? Po zeszłotygodniowej walce nie zobaczyliśmy zmiany posiadacza pasa, ponieważ została ona przerwana. Czy dziś Alexander dostanie kolejną szansę ?

» Czy Roman Reigns  zemści się na The Mizie i The Miztourage ? Tydzień temu Miz powrócił na RAW i razem z Miztourage zaatakowali Romana. Czy Miz dostanie szansę na odzyskanie straconego pasa przed przerwą ? Czy Balor Club też włączy się do rywalizacji między ”The Shield” , a Mizem i Miztourage ?

» Braun Strowman tydzień temu zniszczył swoich przeciwników, z którymi zawalczy na Royal Rumble. Czy Lesnar i Kane po tak brutalnym ataku dadzą rade zemścić się na Braunie już dziś ?

Podobny obraz

» Czy Woken Matt Hardy znów skonfrontuje się z Bray’em Wyatt’em na RAW ? Ich rywalizacja robi się coraz bardziej napięta, czy dostaniemy ich walkę na Royal Rumble ?