Zapowiedź Raw – 09/05/2016 (Omaha)

Dzisiejsze Raw odbędzie się w CenturyLink Center w Omaha w stanie Nebraska. Zapewne zostanie dodane kilka walk do karty Extreme Rules, ale to okaże się dziś w nocy od 2:00.

Zapowiedziane walki :
Brak

Zapowiedziane gwiazdy m.in :
– Roman Reigns
– The Usos
– AJ Styles
– Gallows & Anderson
– Kevin Owens
– Chris Jericho
– Dean Ambrose

Pytania, na które powinniśmy dostać odpowiedź po tej gali :
– Czy AJ Styles obejmie stronę Gallowsa i Andersona ?
– Kto dostanie szansę walki o Intercontinental Championship ?
– Gdzie był Dean Ambrose ?
– Czy Charlotte będzie się bała i będzie odczuwała brak ojca ?
– Czy Rusev zniszczy Kalisto za ,,wielkie serce” ?

Moje odpowiedzi na te pytania :
– Teoretycznie jest jeszcze za wcześnie, aby zakończyć to wypieranie się kolegów, ale w praktyce Styles już objął stronę Gallowsa i Andersona. Storyline z wypieraniem się pomocy od dawnej ,,armii” nie zakończy się na tym Raw, a być może stanie się to dopiero podczas Extreme Rules.
– Dobrym rozwiązaniem byłoby wyznaczenie wszystkich trzech osób do walki, bo fatal 4 way na Extreme Rules byłoby świetnym i nieprzewidywalnym rozwiązaniem.
– Dean Ambrose jest zapowiedziany na Raw, tak jak Y2J, także szykują się kolejne brawle, odwrócenie uwagi w walce lub udział w walce tagteamowej.
– Odczuwała będzie na pewno, ale będzie mówiła, że sama sobie da radę i nie potrzebuje niczyjej pomocy, by być najlepszą.
– Na razie wystarczą wiadomości słowne, lub fizyczne, ale na odległość i niebezpośrednio, dlatego to będzie walka troszeczkę lepiej promowana niż ta z Rybackiem, ale nadal to będzie jedna ze słabszych walk na Extreme Rules, no chyba, że dojdzie jakaś stypulacja, w co wątpię.

Raw możecie obejrzeć tradycyjnie na wweflash-pl. Zapraszamy 😉