Z ostatniej chwili! PWInsider zapowiada cztery wielkie powroty na Royal Rumble

Royal Rumble – noc pełna niespodzianek, zwrotów akcji, intryg, a przede wszystkim początek drogi do WrestleManii. W związku z czym pojawia się wiele spekulacji na temat potencjalnych występów obecnych oraz byłych gwiazd WWE.

Portal PWInsider.com opublikował aktualizację dotyczącą kilku gwiazd, które prawdopodobnie pojawią się na dzisiejszym Premium Live Evencie. Lista gwiazd prezentuje się następująco:

Shane McMahon ostatni raz w ringu WWE widziany był na WrestleManii 37, gdzie przegrał z Braunem Strowmanem w Steel Cage Matchu. Warto również wspomnieć o jego porażce na premierowym odcinku SmackDown on FOX, który miał miejsce 4 października. Tamtego wieczoru Shane przegrał z Kevinem Owensem w Career vs Career Ladder Matchu.

Kolejną osobą, która może dzisiaj powrócić jest wielokrotna mistrzyni, Asuka. Oczywiście nie wiemy, czy w tym momencie wspomniana zawodniczka znajduje się w St. Louis, jednak z raportu wynika, iż otrzymała ona zgodę na powrót po tym, jak zmagała się z urazem barku.

Lacey Evans to kolejna wrestlerka, która powinna wystąpić w 30-Women’s Royal Rumble Matchu. W ostatnim czasie regularnie pojawiała się w WWE Performance Center, gdzie przygotowywała się do powrotu na ring. Oczywiście nie znamy jej harmonogramu, ale istnieje 70 procent szans, że pojawi się na show.

Czas na wielką petardę, a jest nią Bayley. Pierwotne plany zakładały, że była mistrzyni do kwadratowego ringu powróci dopiero w marcu, ale jak to często bywa w branży wrestlingowej, sytuacja zmieniła się o 180 stopni.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane uczestniczki 30 – Woman Royal Rumble Matchu

SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, Rhea Ripley, Nikki A.S.H., WWE Hall of Famer Nikki Bella, WWE Hall of Famer Brie Bella, Shotzi, Natalya, Michelle McCool, WWE 24/7 Champion Dana Brooke, WWE Women’s Tag Team Champion Carmella, WWE Women’s Tag Team Champion Queen Zelina Vega, Impact Knockouts Champion Mickie James, Tamina Snuka, Kelly Kelly, Aliyah, Summer Rae, Naomi, Shayna Baszler, WWE Hall of Famer Lita, Liv Morgan, Bianca Belair, Sasha Banks, Sonya Deville.