Wywiad z Sayaką Kurarą dla Tokyo Sports tuż po zwycięstwie na All Star Grand Queendom
Fot. World Wonder Ring Stardom
Nowa mistrzyni World of Stardom udzieliła wywiadu japońskiemu Tokyo Sports. Sayaka Kurara pytana była między innymi o mieszaną reakcję na jej występ w walce wieczoru All Star Grand Queendom i mentorstwo ze strony Tam Nakano.
Sayaka Kurara nową mistrzynią World of Stardom. Zakończyła 483-dniowe panowanie mistrzowskie
Sayaka Kurara o mieszanych reakcjach na jej udział w walce wieczoru STARDOM All Star Grand Queendom 2026, mimo zaledwie dwóch lat i czterech miesięcy doświadczenia:
„Pomyślałam: „Cóż, to ma sens”. Choć czułam pewność siebie wynikającą z faktu, że osiągnęłam coś, co wszyscy uważali za „zbyt wczesne” i zdołałam podjąć to wyzwanie… to jednak trochę zabolało”.

Sayaka Kurara o tym, jak Tam Nakano motywowała ją do działania:
„Nieważne, jak beznadziejne były moje walki, ona zawsze była przy mnie, trenowała mnie, wierzyła we mnie i powierzała mi zadania. Tam-san zawsze mówiła: „Masz potencjał, by zostać gwiazdą”, a ja noszę te słowa przy sobie jak amulet, myśląc: „Dam radę”.
Po przegranej walce z karierą na szali przeciwko Sayi Kamitani rok temu, Tam Nakano zostawiła Sayakę Kurarę z ostatnimi słowami: „Powierzam ci marzenie STARDOM”.
„Czułam, że to właśnie mi je powierzono i zmierzałam w stronę tego marzenia… więc podejmując to wyzwanie, myślałam o tym, że zamierzam chwycić marzenie STARDOM własnymi rękami. Chcę powiedzieć Tam-san: „Sprawiłam, że marzenie STARDOM się ziściło”.
Sayaka Kurara o tym, że chce przewyższyć Sayę Kamitani:
„Chcę stać się kimś, kto rozniesie wieść o tym, że STARDOM z zapaśniczką taką jak Sayaka Kurara jest naprawdę niesamowity, i chcę przewyższyć Sayę Kamitani. Zamierzam zdobyć nagrodę debiutanta roku, Women’s Wrestling Grand Prize i tytuł MVP”.
Sayaka Kurara o rywalach do nagrody debiutanta Roku, takich jak Fuwa-chan i Aaron Wolf:
„Jeśli w tej grupie to ja – osoba, która zapukała do drzwi pro wrestlingu, bo naprawdę chciała być wrestlerką – wygram, będzie to ogromny zaszczyt. Od teraz zamierzam sprawić, by moje nazwisko stało się jeszcze bardziej rozpoznawalne”.
Źródło: Tokyo Sports
