Występ Reya Mysterio na BackLash, James Ellsworth wspomina swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingiem, Matt Hardy wyśmiewa upadek Titusa O’Neila

» W poniższym materiale przedstawiamy pojedynek The Big Showa z Reyem Mysterio, który miał miejsce na gali BackLash w 2003 roku. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Big Showa, który przypiął swojego rywala po wykonaniu na nim Chokeslama.

» Były WWE Superstar James Ellsworth wystąpił w najnowszym podcaście The Steve Austin Show, w którym wypowiedział się na temat swojego debiutu na Monday Night RAW:

”Moim marzeniem było zostanie profesjonalnym wrestlerem. Nie pamiętam, abym pragnął czegoś bardziej niż występów na ringu. Wrestling zacząłem oglądać w bardzo młodym wieku. W przedszkolu wszyscy pytali mnie kim chciałbym zostać i za każdym razem moja odpowiedź była taka sama mimo iż tata próbował zrobić ze mnie bejsbolistę. Pierwszym zawodowym wrestlerem, którego podziwiałem w NWA był Ricky Morton”.

» WWE RAW Tag Team Champion Matt Hardy złożył Titusowi O’Neilowi życzenia urodzinowe oraz wyjaśnił upadek swojego przyjaciela podczas WWE Greatest Royal Rumble. Matt stwierdził, że Titus wślizgnął się do “Jeddah Wormhole Portal”, który prowadzi bezpośrednio do The Hardy Compound.