WrestleMania37 MyWrestling

WWE WrestleMania 37: Wyniki

Poniżej znajdziecie wyniki drugiego dnia WrestleManii 37. Pobiła pierwszy dzień, a może zawiodła Wasze oczekiwania? Dajcie znać.

WrestleManię rozpoczął występ Ashland Craft, która wykonała utwór ,,America The Beautiful“.

Następnie na stadionie pojawili się gospodarze gali – Titus O’Neil i Hulk Hogan w strojach piratów, aby powitać wszystkich zgromadzonych na Raymond James Stadium.

 

Singles Match

The Fiend (with Alexa Bliss) VS Randy Orton (05:54)

Zwycięzca: Randy Orton

W trakcie walki ring i wnętrze stadionu były podświetlone na czerwono, co nadawało pojedynkowi mroczniejszego klimatu. Starcie zakończyło się w dużej mierze przez Alexe Bliss, ponieważ nieumyślnie rozproszyła ona Fienda, gdy jej twarz zaczęła wypełniać się czarną substancją.

 

WWE Women’s Tag Team Championship Match

Natalya & Tamina VS Nia Jax & Shayna Baszler (c) (13:59)

Zwycięzcy: Nia Jax & Shayna Baszler

Po naprawdę dobrej walce, mistrzynie obroniły swoje tytuły. W trakcie pojedynku Tamina zebrała wiele pozytywnych, motywujących chantów.

 

Singles Match

Sami Zayn (with Logan Paul) VS Kevin Owens (09:16)

Zwycięzca: Kevin Owens

Do stołu komentatorskiego na tę walkę dołączył JBL. Owens zakończył pojedynek stunnerem. Po starciu Logan Paul najpierw pocieszał Zayna po porażce, lecz po chwili pospieszył do Owensa z gratulacjami. Między Samim, a Loganem doszło do przepychanki. Zayn opuśicł ring. Paul chciał uściskać Owensa, lecz ten poczęstował go stunnerem.

 

WWE United States Championship Match (10:55)

Sheamus VS Riddle (c)

Zwycięzca: Sheamus

Ta walka dała nam wiele powietrznych akcji, co może dziwić biorąc pod uwagę np. gabaryty Sheamusa. Kończący starcie Brogue Kick wyprowadzony w powietrzu, doprowadził do rozcięcia wargi u Riddla.

 

WWE Intercontinental Championship Nigerian Drum Fight

Apollo Crews VS Big E (c) (06:51)

Zwycięzca: Apollo Crews

W trakcie wejścia Big E, wystąpił raper Wale. W walce użyto m. in. kendo stick’ów i schodów. W wygranej Crewsowi pomógł Dabba Kato – Polak nigeryjskiego pochodzenia, który zaatakował mistrza i sprawił, że Apollo przyniósł dumę Nigerii zostając Intercontinental Championem.

 

Nastąpiła ceremonia przedstawienia wszystkich włączonych do Hall of Fame 2021. Są to: Kane, Rob Van Dam, The Great Khali, Eric Bischoff, Ozzy Osbourne i Molly Holly. Nagrodę im. Ultimate Warriora otrzymał Rich Hering.

 

RAW Women’s Championship Match

Rhea Ripley VS Asuka (c) (13:27)

Zwycięzca: Rhea Ripley

Rhea wygrała walkę i zdobyła swój pierwszy tytuł w głównym rosterze.

 

Na arenie pojawili się gospodarze, którzy podziękowali wszystkim za te 2 noce. Przeszkodziła im Bayley, która uznała, że to wszystko, co oglądamy jest jej zasługą. Zaczęła obrażać Hall of Famerów, na co zareagowały The Bella Twins. Brie i Nikki stawiły czoła Bayley. Ta jednak nie dała im dojść do słowa. Powiedziała bliźniaczkom, że wyglądają jak popularny Elmo oraz, że ich pojawienie się jest bezsensowne, ponieważ na stadionie nie ma przecież Johna Ceny. Siostry wzięły sprawy w swoje ręce i uciszyły Bayley. Segment krótki, ale niezwykle udany, zwłaszcza nawiązanie do głośnego, lecz nieudanego związku Nikki i Ceny.

 

WALKA WIECZORU

WWE Universal Championship Triple Threat Match

Daniel Bryan VS Edge VS Roman Reigns (c) (with Paul Heyman & Jey Uso) (21:40)

Ku wielkiemu niezadowoleniu fanów Roman Reigns obronił pas i kontynuuje swoje panowanie na SmackDown jako Universal Champion. Jey Uso w dużym stopniu przyczynił się do tego zwycięstwa, atakując oponentów Reignsa na początku i pod koniec walki.