WWE udostępniło spoiler w trakcie walki o WWE Title, Stan zdrowia Aliego po Battle Royal, Kolejny rekord WrestleManii 35

» WWE udostępniło spoiler odnośnie zwycięstwa Kofiego Kingstona w starciu z Danielem Bryanem, ponieważ Big E zaprezentował koszulkę z napisem “There’s A New Champ, Yes There Is” on the front and, “Who? Who? Who? Kofi, That’s Who!”. Głównym problemem było to, że WWE wprowadziło tą koszulkę do swojego sklepu zanim jeszcze walka się zakończyła. Warto zauważyć, że Kofi po raz pierwszy został WWE Championem, a wyniki z WrestleManii 35 znajdziecie na naszej stronie głównej.

» Podczas szóstej edycji Andre the Giant Memorial Battle Royal, Ali został opatrzony przez służby medyczne, ponieważ niefortunnie upadł i uderzył głową o stół komentatorski. Z najnowszych informacji wynika, że Ali jest zdrowy i nie nabawił się urazu, o czym sam poinformował za pośrednictwem Twittera:

» Gospodarz WrestleManii 35, Alexa Bliss pojawiła się w krótki segmencie na wczorajszej gali PPV WrestleManii w MetLife Stadium, w którym poinformowała, że na arenie zasiadło 82.265 fanów. WWE ogłosiło również, że wydarzenie to zarobiło 16,9 miliona dolarów przekraczając poprzed rekord stadionu wynoszący 12,3 miliona.