WWE Survivor Series 2016: Raport

Po długiej przerwie postanowiłem powrócić z pisaniem raportów, w których oprócz segmentów zawarte zostaną szczegółowe opisy walk, tak więc proszę o wyrozumiałość w ocenie 😉 Zapraszam do czytania raportu z gali WWE Survivor Series 2016.

Pre-Show 23:00 do 1:00
W panelu komentatorskim obecni się WWE Hall of Famer Booker T, Lita, Renee Young, a także Jerry ”The King” Lawler. Booker na wstępie zaznaczył, że nie może doczekać się walki Brocka Lesnara z Goldbergiem.

Tom Phillips ogłosił, że za pośrednictwem jego oficjalnego konta, które znajduje się na Twitterze możemy zadać pytania, na które odpowie WWE Universal Champion Kevin Owens. Pierwszą walką jaką obejrzymy podczas kick offu będzie Six Man Tag Team Match z udziałem Richa Swanna, TJ Perkinsa, Noam Dara oraz Drew Gulaka, Tony’ego Nese i Ariya Daivariego. Drugim starcie będzie single match z udziałem członka The Wyatt Family Luke’a Harpera oraz ulubionego demona diabła Kane’a.

Następnie otrzymaliśmy zapowiedź starcia z udziałem męskiej drużyny RAW z drużyną SmackDown Live. Lita wyjawiła, że rywalizacja pomiędzy wrestlerami, którzy biorą udział w tym starciu może okazać sie kluczowa. Natomiast Bookerowi nie podoba się fakt, że komisarz SmackDown Live Shane McMahon znalazł się w tym starciu. Jerry Lawler wyśmiewał się z Jamesa Ellswortha, a następnie wypowiedzieli się na temat Braya Wyatta, Randy’ego Ortona i Brauna Strowmana. Booker powiedział, że Bray jest w stanie manipulować swoimi podopiecznymi, więc może przeciągnąć Strowmana na swoją stronę bądź.

Dowiedzieliśmy się, że oficjalnym theme songiem gali PPV Survivor Series jest The Weeknd’s False Alarm.

Panel następnie rozpoczął dyskusję na temat starcia z udziałem kobiet RAW oraz SmackDown Live. Po chwili otrzymaliśmy skrót z ostatniego SmackDown przed galą Survivor Series, gdzie doszło do brawlu z udziałem kobiet czerwonej tygodniówki i niebieskiej. Booker T powiedział, że Nia Jax powinna zdominować wszystkich w tym starciu i dodał, że jest zaskoczony faktem iż SmackDown Women’s Champion Becky Lynch jest wice-kapitanem swojej drużyny. Booker następnie porównuje Sashe Banks i Charlotte do LeBrona Jamesa i Kevina Duranta, natomiast Jerry Lawler uważa, że kluczową rolę w tej walce odegra Nikki Bella bądź Natalya, która jest kapitaniem drużyny SmackDown Live.
Tymczasem otrzymujemy krótki segment z zaplecza WWE, gdzie znajdują się WWE RAW Generalny Manager Mick Foley oraz Sami Zayn, który jest wdzięczny za otrzymaną szansę i zamierza przynieść IC Title na RAW. Booker T wierzy, że Sami Zayn może dziś odnieść najważniejsze zwycięstwo w swojej karierze, a Jerry chce wiedzieć, dlaczego Daniel Bryan w żaden sposób nie motywuje The Miza.

No proszę 🙂 w panelu komentatorskim zawitał IC Champion The Miz oraz jego żona Maryse. Mistrz naświewa się z Micka Foleya, który motywował Samiego Zayna, a następnie przypomniał wypowiedź Daniela Bryana z Talking Smack. Miz dodał, że jest w posiadaniu najbardziej prestiżowego tytułu w WWE po czym całuje Maryse. Lita i Jerry Lawler są pewni, że The Miz zachowa tytuł.

Następnie Booker T wypowiedział się na temat inspirującego przemówienia, które wygłosił drużynie SmackDown Live podczas 900-setnego odcinka. Lita mówi, że niezależnie od tego co każdy czuje wobec poszczególnych gwiazd starcia 10 vs 10 Survivor Series trzeba darzyć ich szacunkiem za osiągnięcia. Następnie Booker T przypomniał wyczyn Dolpa Zigglera na Survivor Series 2 lata temu, a następnie dodał, że Cesaro potrzebuje dziś podobny występ co były mistrz IC. Booker T i Jerry oświadczyli, że trzymają kciuki za drużynę SmackDown w tym pojedynku, natomiast Lita opowiedziała się za RAW. Następnie otrzymaliśmy zapowiedź starcia Kalisto z Brianem Kendrickiem o Cruiserweight Champioship.

Na zapleczu obecna jest mistrzyni SmackDown Live Becky Lynch oraz Nikki Bella. Becky mówi, że Nia Jax jest ja olbrzym w Grze o Tron. Nikki stara się uspokoić swoją koleżankę z drużyny. Nagle podchodzą do nich Dana Brooke oraz Charlotte Flair, która mówi, że Nikki Bella i Becky Lynch są jej ulubionymi wrestlerkami. Nikki odpowiada, że czekała 18 miesięcy na to, aby zetrzeć jej głupi uśmiech z twarzy, a następnie zakończy panowanie Charlotte.

Tom Phillips przeprowadził wywiad z WWE Universal Championem Kevinem Owensem oraz Chrisem Jericho. Panowie zapewnili, że drużyna RAW pokona dziś drużynę SmackDown Live.

1 walka: Six Man Tag Team Match: TJ Perkins, Rich Swann & Noam Dar vs Tony Nese, Drew Gulak & Ariya Daivari

W ringu pozostali Rich Swann i Tony Nese. Pojedynek rozpoczynamy od zwarcia, które wygrywa Tony i momentalnie pchnie rywala w narożnik, ale tam nadziewa się na kilka silnych uderzeń, po których próbował wykonać DDT, lecz Nese skontrował go i czarna małpka uniknęła potężnego suplexu. Mamy zmianę, w ringu jest były Cruiserweight Champion TJ Perkins, który wyprowadził kilka silnych corner punchy, a następnie Vertical Suplex x 2 pin 1..2.. sędzia przerywa liczenie. Tony Nese pchnie rywala na liny i wyprowadza overhead suplex, po którym wprowadza do ringu Drew Gulaka(mojego ulubieńca) Niestety ta zmiana nie wypadła dobrze, gdyż TJ Perkins wykonał dropkick na rywalu, a następnie zmianę. W ringu ponownie jest Rich Swann i mamy akcję drużynową, po której ponownie w ringu znajduje się TJ Perkins. Były mistrz wpycha Gulaka w narożnik, ale nadziewa się na dwa silne uderzenia łokciem. Fani chantują TJ Perkins i ten wskakuje na wyższy bieg. Odbija się od lin i wykonuje dźwignię, po której akcję przerywają Tony Nese i Daivari. Po krótkiej przerwie powracamy do akcji. W ringu obecni są Perkins oraz Daivari, który zainkasował kilka kopnięć od Perkinsa, a następnie dropkick od Noam Dara, który legalnie znalazł się w ringu. Noam zaatakował Tony’ego co wykorzystał Daivari i wyprowadził Spinebuster PIN 1..2..nic z tego. Ariya próbuje zdominować przeciwnika i wyprowadza wspaniały Superkick po, którym po raz kolejny przypina PIN 1..2.. Następnie zapina dźwignię na nogę i wprowadza do ringu Drew Gulaka, który wie jak skutecznie osłabić rywala, gdy mu to się udaje, to wprowadza do ringu Tony’ego Nese, który jest najmocniejszym ogniwem swojej drużyny. Tony wykonuje Power Suplex PIN 1..2..kick out. Mamy kolejną zmianę i do ringu ponownie wchodzi Drew Gulak, który skutecznie skupia się na wyeliminowaniu lewej nogi Noam Dara, zapina sharpshooter, po którym przechodzi do armbaru. Wzmaga się doping publiczności co wykorzystuje Noam skutecznie powalając byłego mistrza CZW. Mamy zmianę w ringu legalnym jest Ariya Daivari oraz Rich Swann, który po wejściu do ringu nakręcił się, wyprowadził wspaniały dropkick, ale cóż to? Sędzia odwrócił się, Drew zaatakował Swanna, a Daivari wykonał na nim akcję kończącą PIN 1..2..kick out. Otrzymujemy pokaz wspaniałych akcji nad górną liną, z której zwycięsko wychodzą faceowie. W ringu pozostali Rich Swann oraz Daivari, który zainkasował Four Fifty Splash PIN 1..2..3

Zwycięzcy: TJ Perkins, Rich Swann i Noam Dar

Muszę przyznać, że walka stała na bardzo wysokim poziomie do czego przyzwyczaili nas Panowie z dywizji Cruiserweight. Nie zawiodłem się na tym starciu.

2 walka: Single Match
Kane vs Luke Harper

Pojedynek rozpoczynamy od zwarcia, z którego Kane przechodzi do nelsona, a następnie zapina dźwignię na głowę Harpera, lecz ten podnosi się pchnie olbrzyma na liny i inkasuje shoulder block. Nie robi to jednak żadnego wrażenia na członku The Wyatt Family. Akcja ponownie wraca do stójki, którą tym razem wygrywa Harper, a fani chantują let’s go Harper/let’s go Kane. Demon Kane inkasuje silne podbrudkowe uderzenie, ale odpłaca rywalowi tym samym po czym dokłada kilka kopnięć w żebra Harpera. Kane jakimś cudem wypada z ringu i nadziewa się na Senton bomb, po którym szybko przechodzi do przypięcia PIN 1..2.. kick out. Luke Harper zadziwia fanów WWE i zyskuje sobie przewagę nad Kanem. Czas na krótką przerwę. Powracamy do akcji. Luke Harper zapiął dźwignię na głowę Kane’a, a następnie wyprowadził kilka mocnych uderzeń łokciem w plecy rywala. Akcja powraca do stójki, gdzie wyraźną przewagę zdobywa Harper, wychodzi na narożnik, ale Kane momentalnie podnosi się wyprowadza silne uderzenie podbrudkowe, a następnie dorzuca suplec z trzeciej liny, po którym obaj lądują na środku ringu, a sędzia odlicza. Kane chwyta w łapska Harpera, pchnie go w narożnik i wykonuje corner splash oraz side slam PIN 1..2..kick out. Kane odbija się od lin z próbą wyprowadzenia kolejnej akcji, ale inkasuje superkick PIN 1..2..kick out. Trzeba przyznać, że ciekawą akcję nas serwują panowie. Harper ustawia rywala pod akcję kończącą, ale inkasuje Big boot oraz tornado DDT PIN 1..2..Kick out. Kane próbuje wykonać chokeslam, lecz Harper kontruje i wykonuje side slam, a następnie ustawia się pod akcję kończącą, która zostaje skontrowana i mamy Chokeslam PIN 1..2..3

Zwycięzca: Kane

Świetna walka. Zarówno Kane jak i Luke Harper pokazali się z bardzo dobrej strony. Muszę przyznać, że Harper bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i pokazał, że jest w stanie od czasu do czasu toczyć walki na wysokim poziomie i w szybkim tempie.

Główna Gala 1:00 – 5:00

3 walka: -Traditional Elimination Match (Women’s Teams)
Team Raw (Charlotte, Bayley, Nia Jax, Alicia Fox, Sasha Banks)
vs Team Smackdown (Nikki Bella, Naomi, Becky Lynch, Carmella, Alexa Bliss & Natalya jako Team Coach)

Przed rozpoczęciem starcia Nikki Bella została zaatakowana i nie jest w stanie walczyć na gali Survivor Series, w jej miejsce wskoczyła Natalya, która pierwotnie miała być trenerką drużyny SmackDown Live. Wszystko wskazuje na, to że Carmella zaatakowała Nikki. Jak mogła w taki sposób osłabić swoją drużynę? Nie rozumiem tego.

W ringu pozostała Alicia Fox oraz Carmella. Panie rozpoczynają starcie od zwarcia, które wygrywa Alicia Fox i powala swoją rywalkę po przez wykonanie dropkicku, a następnie dorzuca dropkick PIN 1..2..kick out. Alicia pchnie rywalkę na liny, a następnie nadziewa się na hurricanrane oraz dosiad przy narożniku PIN 1..2..kick out. Carmella pchnie rywalkę na liny i dochodzi do zmiany. Do ringu wchodzi Becky Lynch oraz Bayley, czyli dobre przyjaciółki z NXT, ale cóż się dzieje do ringu niespodziewanie wchodzi Charlotte, a następnie Sasha Banks. Między dziewczynami dochodzi do brawlu. Mamy pokaz siły w wykonaniu Nia Jax, który niemal w pojedynkę poradziła sobie z wszystkimi kobietami z niebieskiej drużyny. Powracamy do akcji z udziałem Becky i Sashy, który przewraca rywalkę i przypina PIN 1..2..kick out. Becky pchnie Sashe na liny, lecz Charlotte dotyka jej pleców i to ona jest legalną zawodniczką. Po wejściu do ringu wyprowadza silne kopnięcie w tułów mistrzyni SmackDown Live, lecz nadziewa się pod armbar, po którym RAW Women’s Champion wykonuje zmianę z Nia Jax. Becky wściekle rzuca się na rywalkę, lecz kuzynka The Rocka bez problemu radzi sobie z rywalką i rzuca nią o narożnik, a następnie wprowadza do ringu Carmelle, Alexe Bliss i Naomi. Wszystkie panie zainkasowały od Jax. Niespodziewanie do ringu wbiegła Natalya i wydawało się, że poradzi sobie z rywalką, lecz to było złudzenie. Mamy zmianę. W ringu legalnymi są Alicia Fox oraz Carmella, która ponownie próbowała wykonać dosiad przy narożniku, lecz Alixia Fox wykazała sie sprytem, zrobiła unik i wyprowadziła swoją akcję kończącą PIN 1..2..3 Carmella wyeliminowa. Do ringu wbiegła Alexa Bliss, która wykonała swoją akcję kończącą i wyeliminowała Alicię Fox. Naomi atakuje wszystkie rywalki i mamy diving crossbody splash na Nia Jax. Jakimś cudem Nia Jax rzuciła rywalką o stalowy narożnik i doszło do wyeliminowania Naomi przez count out. Do ringu wchodzą Alexa Bliss i Sasha Banks. Panie od razu rzucają się na siebie. Przewagę zdobywa Alexa, która wyprowadziła potężny big boot na rywalkce, a następnie wykonała zmianę z Natalyą, która zainkasowała big knee w narożniku. Akcja przenosi się do ringu, mamy roll up i Sasha Banks zostaje wyeliminowana. Do akcji włącza się Charlotte, która inkasuje kopnięcia oraz suplexy, a fani chantują Suplex City. Charlotte wspina się na trzecią linę i inkasuje świetny powerbomb, po którym przechodzi do PIN 1..2..akcje przerywa Nia Jax. Natalya przechodzi pod sharpshooter, ale Flair czołga się do lin przez co sędzia przerywa akcję. Charlotte wyprowadza big boot i przypina rywalkę PIN 1..2..3 Natalya zostaje wyeliminowana. Becky Lynch i Alexa Bliss próbują wykonać suplec na Nia Jax, lecz ta akcja obróciła się przeciwko nim. Nia stara się wyprowadzić crossbody, ale nieudolnie. Becky powala Jax i zapina swoją akcję kończącą, po której Nia odklepuje przez co została wyeliminowana. Do ringu wchodzi Alexa Bliss i Charlotte, która wyprowadza big boot i przypina rywalkę PIN 1..2..3. Becky Lynch została jedyną reprezentantką SmackDown Live. Charlotte znęca się nad rywalką i stara się wykonać akcję kończącą, ale Becky wstaje, wykonuje dropkick oraz superman punch i big splash. Następnie wchodzi na narożnik i wyprowadza double jam PIN 1..2..ale Bayley przerywa liczenie. Charlotte czołga się do narożnika i wykonuje zmianę z Bayley, która momentalnie przechodzi do przypięcia PIN 1..2..kick out. Dochodzi do wymiany uderzeń, z których Becky przechodzi do suplexu PIN 1..2..kick out. Becky odbija się od lin i wyprowadza elbow drop, natomiast przy próbie wykonania diving knee zainkasowała elbow drop oraz suplex. Bayley chwyta swoją rywalkę i wyprowadza Belly to Bayley PIN 1..2..3

Zwyciężczynie: Bayley, Charlotte, Nia Jax, Sasha Banks i Alicia Fox

Po pojedynku Charlotte Flair zaatakowała Bayley co świadczy o kontynuacji feudu tej dwójki.

Na zapleczu spaceruje maskotka drużyny SmackDown Live James Ellsworth, który spotkał Karla Andersona oraz Luke’a Gallowsa. Panowie wyśmiewali się z maskotki SmackDown, ale zjawił się Mick Foley, który przegonił swoich podopiecznych. James był mu za to wdzięczny, a następnie wspomniał kilka ważnych chwil z życia Micka Foleya min: jego zwycięstwo nad The Rockiem i zdobycie pierwszego tytułu w WWE. James na zakończenie dodał, że jego nowym domem jest SmackDown Live.

4 walka: Intercontinental Championship Match
The Miz(c) (w/Maryse) vs Sami Zayn

Pojedynek rozpoczynamy od zwarcia, z którego Miz wykręca lewy nadgarstek Samiego, lecz ten bez większego trudu wydostaje się z dźwigni. Sędzia przerywa akcję i ponownie mamy zwarcie. Miz odbija się od lin i mamy armbar, po którym przechodzi do przypięcia PIN 1..2..kick out. Mistrz pchnie Samiego na liny, ale po co? Po to aby zainkasować dropkick. Miz wyszed z ringu, a za nim podążył Sami Zayn, który został pchnięty na barierkę, lecz sprytnie na nią wskoczył i wykonał moonsault, po którym akcja przeniosła sie do ringu, a tam The Miz głównie skupia się na skontuzjowaniu nóg swojego rywala. Sami nie pozwala mu na to i wyprowadza kilka chopów, mamy dosiad w narożniku, kikla uderzeń w głowę, ale Miz sprytnie go podcina i przechodzi do kołyski. Mistrz idzie za ciosem, lecz inkasuje big boot, po którym wypada z ringu. Sami próbuje odbić się od lin, lecz z ringu wyciąga go gwiazda Hollywood i obija jego nogę o stalowy narożnik. Akcja przenosi się do ringu PIN 1..2..kick out. Miz stara się zapiąć przysłowiową czwórką, ale mu się nie udaje i dochodzi do wymiany ciosów, którą ku uciesze fanów WWE wygrywa Sami Zayn. Momentalnie rusza za ciosem, wyprowadza bodyslam PIN 1..2..kick out. Sami próbuje wykonać akcję kończącą, ale Miz mu na to nie pozwala i ze swojej strony wyprowadza szybkie DDT PIN 1..2..kick out. Sami słania się w narożniku co wykorzystuje The Miz, który wyprowadza 3 razy dropkick, a następnie corner splash, po którym wchodzi na linę i inkasuje finisher PIN 1..2..kick out? Jak to? Fani chantją Ole Ole Ole, Sami próbuje wykonać kopnięcie w głowę rywala, ale w wyniku bólu jaki odczuwa w nodze nie udaje mu się ta sztuka. Przy próbie wykonania kolejnej akcji Sami nadziewa się pod ”czwórkę”. Pretendent bardzo cierpi, ale nie zamierza się poddać w wyniku czego przewraca się i zapina czwórkę na mistrzu. Akcja została przerwana przez sędziego, ponieważ jeden z nich trzymał się lin. Mistrz juz stoi na nogach i wyprowadza kopnięcia charakterystyczne dla Daniela Bryana, lecz cóż to? Sami jakimś cudem resztkiem sił powalił Miza i zapiął na nim czwórkę. Miz cierpi, a Maryse bije w gong przez co rozproszyła uwagę Samiego Zayna, który myślał, że odniósł zwycięstwo i został nowym mistrzem, ale Miz wykonał roll-up PIN 1..2..3

Zwycięzca: The Miz

Na zapleczu otrzymujemy segment z udziałem mistrza WWE AJ Stylesa oraz Deana Ambrose’a. Panowie sprzeczali się ze sobą, ale na szczęście zjawił się komisarz SmackDown Live, który ich uspokoił i powiedział, że powinni się skupić na dzisiejszej walce z drużyną RAW.

5 walka: -Traditional Elimination Tag Team Match (Tag Teams)
Team Raw (The New Day, Sheamus & Cesaro, Enzo Amore & Big Cass, Luke Gallows & Karl Anderson i The Shining Stars)
vS Team Smackdown (Heath Slater & Rhyno, Hype Bros, American Alpha, Jimmy Uso & Jey Uso, Breezango)

W ringu zostali Big E oraz Fandango. Pojedynek rozpoczynamy od wspaniałej podwójnej akcji drużynowej przez co mamy PIN 1..2..3 Breezango momentalnie zostało wyeliminowane. Jeden z braci The Usos wyprowadza Superkick na członku The New Day pin 1..2..3, tag team champions zostali wyeliminowani. Do akcji wchodzi Big Cass, który rzuca się na Jimmy’ego Uso, ale Primo wykonuje zmianę, która była niepotrzebna, gdyż tak samo postąpił jeden z braci Uso, a do ringu wbiegł Zack Rader, który wepchnął swojego rywala do narożnika, a następnie wykonał zmianę z Mojo Rawleyem, który bez wahania zaczyna pastwić się nad rywalem, lecz w wyniku swojej nieuwagi nadziewa się na kontrę i ląduje w czerwonym narożniku, a tam Gallows wykonuje na nim corner splash i wprowadza Karla Andersona, który odbija się od lin i mamy podwójne crossbody. Do ringu wchodzi Zach Ryder, który wyprowadza big boot, a następnie front dropkick, lecz przy próbie wejścia do ringu nadział się na kolano i akcję kończącą Gallowsa i Andersona PIN 1..2..3 The Hype Bros zostali wyeliminowani. Chad Gable powala Andersona, ale ta sztuka nie udaje mu się w przypadku Gallowsa, który wykonuje zmianę i do ringu wchodzi Sheamus wykonując kilka mocnych uderzeń w narożniku i przez jakiś czas dochodzi do wielu zmian w drużynie czerwonej. Chad Gable zmaga się z potężnym uściskiem na szyję, a także inkasuje back suplex, german suplex oraz vertical suplex PIN 1..2..kick out. The Shining Stars wykonują akcję drużynową, lecz Chad Gable kontruje i tym razem mamy akcję kończącą American Alpha PIN 1..2..3. Dochodzi do brawlu, z którego zwycięsko wychodzą Enzo i Big Cass. Niespodziewanie zjawił się Heath Slater, wspiął się na liny i wykonał Splash. HAHAHAHA I cooo? wreszcie mamy wyczekiwany Cesaro Swing. Cóż się dzieje w tej walce, co za drastyczna zmiana sytuacji. Jason Jordan inkasuje Magic Killer od The Club PIN 1..2..3. Heath Slater atakuje Club i w pojedynkę sobie nimi radzi. Karl Anderson wykonuje zmianę z Sheamusem, który wyprowadza kilka mocnych kopnięć na tułów rywala, a następnie wrzuca go w czerwony narożnik, próbuje wykonać speara, lecz nie trafia. Do ringu wchodzi Luke Gallows, który przypadkowo zaatakował Enzo Amore i doszło między nimi do konfliktu. Slater wykonał zmianę, a Rhyno wykonał Gore PIN 1..2..3 Legalnym w ringu jest Enzo Amore, który wykonuje swoją akcję kończącą PIN 1…2…3 Enzo udaje kurczaka, ale inkasuje superkick oraz super splash od jednego z braci The Usos PIN 1..2..3. Do ringu wszedł Sheamus, który ustawił się rywala przy linach i wyprowadził 10 silnych uderzeń w klatkę piersiową, a następnie slam, po którym wznosi ręce w geście zwycięstwa, próba wykonania Brogue Kick skontrowana, ale po chwili mu się to udaje PIN na Jimmym 1..2.., ale Jey przerywa liczenie i akcja przenosi się na narożnik. Sheamus ustawił Jimmy’ego na górnej linie, ale cóż to? mamy zmianę i big splash od Jeya Uso PIN 1..2.. Do walki wmieszał się Cesaro, który przerwał liczenie, a następnie czeka na Sheamusa by wykonać z nim zmianę. Superman wchodzi i momentalnie wyprowadza wiele uppercutów, a także niesamowity dropkick i Six One Nine. Splash z narożnika PIN 1..2..kick out. Jakimś cudem jeden z braci The Usos nie został przypięty. Cesaro sygnalizuje Cesaro Swing, a następnie przechodzi do sharpshootera, ale inkasuje superkicka od Jeya Uso, a także niewygodną dźwignię na lewą nogę, z której w jakiś sposób wychodzi i sam ustawia rywala pod sharpshooter. Jimmy próbuje ingerować w starcie, ale zjawia się Sheamus, który wykonuje Brogue Kick, a Jey odklepał.

Zwycięzcy: Sheamus & Cesaro, Enzo Amore & Big Cass, Luke Gallows & Karl Anderson, The New Day, The Shining Stars

Trzeba przyznać, że drużyna RAW zasłużyła na zwycięstwo 🙂 Dosyć dobra walka, szkoda szybkiej eliminacji drużyn, ale cóż ktoś musiał jobbować 😛

Na zapleczu Stephanie McMahon rozmawiała z Mickiem Foleyem i doszli do wniosku, że na jutrzejszym RAW Sheamus i Cesaro zmierzą się z The New Day o WWE Tag Team Championship.

6 walka: WWE Cruiserweight Championship Match
Brian Kendrick(c) vs Kalisto

Przed rozpoczęciem pojedynku panowie podali sobie dłoń, a następnie Brian ruszył na Kalisto, ale zainkasował hurricanrane, a także springboard crossbody PIN 1..2..kick out. Kalisto idzie za ciosem wyprowadza kilka kopnięć oraz springboard PIN 1..2..kick out. Kalisto idzie z ofensywą odbija się od lin i nadziewa na big boot oraz back suplex PIN 1..2..kick out. Akcja przenosi się do stójki, Kalisto wyprowadza roll up PIN 1..2..kick out. Ehhh no szkoda pisać skoro obaj na wzajem wykonują na sobie roll up, ale już wszystko wraca do normy. Brian pchnie Kalisto na liny, ale inkasuje kolejną hurricanrane i następuje zamieszanie z sędzią, z którego obronną ręką wychodzi Brian Kendrick powoli zaznaczający swoją dominację nad rywalem. Mistrz wykręca głowę Kalisto, a następnie poddusza go przy użyciu lin. Brian wyprowadza suplex PIN 1..2..kick out. Po takiej akcji nie mógł wygrać. Kendrick utrzymuje przeciwnika w niewygodnej dźwigni, ale Kalisto się podnosi i przeżuca mistrza nad sobą, a następnie wyprowadza trzy kopnięcia w klatkę piersiową przeciwnika, który nic sobie z tego nie robi. Trzeba przyznać, że akcja w tym pojedynku zmienia się jak w kalejdoskopie. Cóż za niesamowitą akcję wykonał Kalisto z krawędzi ringu na arenę :-O Wow coś niesamowitego. Kalisto wrzucił Kendricka do ringu przypina PIN 1..2..kick out. Kendrick wychodzi z ringu, ale Kalisto nie pozwala mu odpocząć i wyprowadza splash przez górne liny. Następnie wchodzi na narożnik, ale mistrz sprytnie go podciął, po czym próbował rzucić rywalem, ale Kalisto chwycił mistrza pod swoją akcję kończącą, lecz niestety nie udała mu się ona. Były mistrz Stanów Zjednoczonych cierpi po przez wykonanie dźwigni przez Kendricka, ale na jego szczęście zdążył chwycić się lin, a sędzia rozerwał uchwyt. Brian podniósł konającego Kalisto, wyprowadził mu kilka ciosów, lecz nadział się na dropkick, a także obrotowy kopniak w głowę i mamy akcję kończącą PIN 1..2..sędzia przerwał liczenie, ponieważ Kendrick dotknął nogą dolnej liny. Kalisto wchodzi na liny, ale zarówno jego jak i Kendricka atakuje Baron Corbin.

Zwycięzca: Brian Kendrick przez DQ

7 walka: -Traditional Elimination Match (Men’s Teams)
Team Raw (Kevin Owens, Chris Jericho, Roman Reigns, Braun Strowman, Seth Rollins)
vs Team Smackdown (AJ Styles, Randy Orton, Bray Wyatt, Dean Ambrose, Shane McMahon & James Ellsworth jako Team Mascot)

Jako pierwsi walkę rozpoczynają AJ Styles oraz Kevin Owens, czyli mistrz vs mistrz. Pojedynek rozpoczynamy od zwarcia, z którego AJ przechodzi do wykręcania ręki rywalowi ale na próżno, gdyż ten skontrował i ustawił mistrza SmackDown pod niegroźnie wyglądającą dźwignie. Początek mamy dobry trzeba pryznać. Dochodzi do brawlu między panami, kontrują się tak jakby znali się nie od dziś 🙂 Chris Jericho wchodzi do ringu i atakuje mistrza Stylesa, a następnie pchnie go na liny i wyprowadza shoulder block, po którym mamy zmianę, a legalnym w ringu jest Seth Rollins. I doczekaliśmy się zmiany z drugiej strony, w ringu obecny jest również Dean Ambrose. Początek w ich wykonaniu bardzo techniczny, ale za to szybki. Rollins ustawił Deana pod Pedigree, ale klepnął go YJ2 i to właśnie on jest legalnym w ringu. Ambrose rzuca się na Y2J, mamy próbę wykonania sharpshootara PIN 1..2..kick out. Mamy kolejną zmianę do ringu wchodzi komisarz SmackDown Shane McMahon, który shoulder blockiem powala przeciwnika, niestety Y2J bez problemu sb z nim poradził. Następnie do ringu wprowadza Setha Rollinsa, który wyprowadza suplex na kimasarzu. Następnie do ringu wchodzi Roman Reigns, który wyprowadza wiele clotheslineów w narożniku, następnie wykonuje zmianę z Sethem pastwiącym się nad swoim przeciwnikiem. Niespodziewanie Seth końcem sił doczołgał się do narożnika i wykonał zmianę którą wykorzystał Kevin Owens po przez próbę wykonania swojej akcji kończącej ale panowie wszyscy pojawili się w ringu, legalnym stał się Braun Strowman. Dochodzi do bójki między drużyną RAW, a drużyną SmackDowd. Kevin wchodzi na liny i wykonuje Cannonball w powietrzu 🙂 wspaniała akcja oby takich więcej, Wow Shane wchodzi na narożnik, ale zrzuca go z niego Strowman, a następnie atakuje, lecz podbiegają do niego Dean Ambrose oraz AJ Styles. Wszystko wykorzystał McMahon wykonując clothesline. W ringu pozostali AJ Styles i Dean Ambrose, ponieważ panowie wykończyli przeciwny brand. Braun wykonał akcję na Ambrosie PIN 1..2..3 Następnie wziął się za Shane’a, tak więc pewnie długo tutaj nie zabawi. Mamy corner splash, AJ Styles odbija się od lin i próbuje zaatakować rywala, lecz ten radzi sobie zarówno z nim jak i z Randy Ortonem. W ringu pojawia się Bray Wyatt, który staje na drodze Brauna Strowmana przed jego atakiem na Ortona. Braun atakuje Wyatta po przez wyprowadzenie kilku mocnych łokci na głowę, a także dropkick, po którym Bray ląduje po za ringiem. Nikt się chyba tego nie spodziewał. Viper z nikąd wyprowadził RKO na Strowmanie na stół komentatorski. Panowie ustawili go na stole, a Shane McMahon wspiął się na trzecią linę i wyprowadził flying elbow drop, po którym stół się łamie. Roman Reigns atakuje Braya, a Seth Rollins Randy’ego Ortona. Kolejny niesamowity wyczyn z udziałem Shane’a McMahona. Powoli AJ Styles zbiera się i wchodzi do ringu. Braun Strowman również próbuje wejść do ringu, ale James Ellsworth mu w tym nie pozwala. Braun Strowman został wyeliminowany przez count out. Następnie trzepnął maskotką SmackDown Live o stół ustawiony przy wyjściu z areny. W ringu Y2J próbował przypiąć Shane’a, lecz ten odkopał. Mamy zmianę i do ringu wchodzi Kevin Owens wyprowadzający serię mocnych uderzeń na głowę komisarza SD Live, a następnie drwi z niego PIN 1..2..kick out. Kevin wbija Shane’a do swojego narożnika i wykonuje zmianę z Chrisem Jericho, a ten wyprowadza dropkick PIN 1..2..kick out. Shane w jakiś sposób atakuje Y2J, pchnie go na liny i próbuje wykonać dropkick, ale największa gwiazda w WWE kontruje i wyprowadza Codebreaker na komisarzu SD, a także Viperze PIN 1..2..kick out. Jakimś cudem Shane nie odklepał, nie poddał się i dzielnie walczy. Do ringu wchodzi Seth Rollins brutalnie atakując McMahona, wyprowadza bodyslam, a Chris Jericho wykonuje splash, ale Shane ucieka mu z polu ataku i tym razem unika groźnej akcji. Mamy zmianę, do ringu wchodzi AJ Styles, który wykonuje backbreaker na lewe kolano PIN 1..2..kick out. Czas na akcję kończącą, ale Chris próbuje przejść do dźwigni, lecz Styles kontruje. Mamy serię mocnych ciosów w wykonaniu AJ Stylesa na co nie pozwolił Kevin Owens atakując rywala listą Y2J, a także wykonują Powerbomb. Przez co Kevin został zdyskwalifikowany. Viper wyprowadza RKO na zajętym Kevinie Owensie PIN 1..2..3. Do ringu wszedł Seth Rollins, ale jego wejście nie było zbytnio udane, gdyż nadział się na powerslam 🙂 i wykonnał zmianę. Bray Wyatt jest legalnym w ringu, wyprowadza mocne uderzenia, po których następuje kolejna zmiana w ringu. Mamy chwilowy zryw Rollinsa, który niestety w ostatecznym rozrachunku zainkasował super plex z 3 liny. Mamy podwójną zmianę, więc w ringu znajdują się Shane McMahon oraz Roman Reigns, który wyprowadził spear na komisarzu SmackDown Live PIN 1..2..3. Chcę tu dodać, że Shane świetnie się spisał 🙂 Wielokrotnie pozamiatał w ringu. Bray Wyatt wrzuca Romana Reignsa do ringu, odbija się od lin i wyprowadza senton bomb PIN 1..2..kick out. Bray wykonuje zmianę z Randym Ortonem, a ten wie jak skutecznie obijać dolne kończyny rywala. Zmiana powrotna, Bray wyprowadza silne uderzenie łokciem, po którym bierze rozbieg i nadziewa się na clotheslinę. Mamy zmianę podwójną do ringu wchodzą AJ Styles i Seth Rollins, który zamiata mistrzem jak tylko chce. Seth bierze rozbieg i mamy double clothesline w narożniku, a następnie walka przenosi się na narożnik, który wykorzystuje Seth i wyprowadza ogłuszające kopnięcie w głowę oraz superplex PIN 1..2..kick out. Niespodziewanie utworzył się sojusz między Reignsem, a Rollinsem i wspólnie zaatakowali Ortona, a następnie próbowali wykonać podwójnego powerbomba, lecz zjawił się AJ Styles i wyczyścił ring. A któż to? Zjawił się Dean Ambrose i brutalnie zaatakował AJ Stylesa. Tylko po co w taki sposób się zachował? :-O Czyżby Reunion The Shield? Tak jest!!!!! Panowie wynoszą AJ Stylesa i mamy podwójny PowerBomb 🙂 na to wyczekiwałem podczas tej walki. Seth wrzucił mistrza WWE do ringu PIN 1..2..3. Tak więc The Shield vs The Wyatt Family. Przy ringu pojawił się Luke Harper i odwrócił uwagę Reignsa oraz Rollinsa co wykorzystali Bray Wyatt oraz Randy Orton. Seth nie dał się w pełni zaskoczyć i zarówno Wyattowi jak i Ortonowi wyprowadził dropkick, po którym wspiął się na narożnik i próbował wykonać splash, lecz mamy RKO od Vipera PIN 1..2..3. Jedynym ocalałym z drużyny RAW został Roman Reigns, który wyprowadził superman punch na Ortonie, a następnie zabrał sie za atak na Brayu. Luke Harper próbował zaatakować Reignsa ale zainkasował speara. A Bray Wyatt Supermach Punch. Po chwili Roman szykował się do wykonania speara i udało mu się to, ale na Randy Ortonie, natomiast Bray Wyatt wykonał Sister Abigail na ostatnim członku RAW.

Zwycięzcy: Bray Wyatt, Randy Orton, Shane McMahon, AJ Styles, Dean Ambrose

8 walka: Brock Lesnar vs Goldberg

Pojedynek rozpoczynamy od wrzucenia Goldberga przez Brocka Lesnara do narożnika, lecz ten się nie dał i wyprowadził spear na bestii i szykuje się do powtórzenia akcji kończącej i mamy drugi spear 🙂 Co tutaj się wydarzyło wow, takiego obrotu spraw się nie spodziewałem. Bill wyprowadza Jackhammer PIN 1.2.3

Zwycięzca: Bill Goldberg