WWE WrestleMania 31 – Raport

Raport z PPV, WWE WrestleMania 31. Dzisiejsza gala odbywa się w Santa Clara w stanie California.

Kick-off hostuje Renee Young a ekspertami są Booker T, Corey Graves oraz Byron Saxton. Trwa regularne promowanie gali, widzimy także promo kilku walk. Tom Phillips zajmuję się mediami społecznymi i zapowiada że Lita będzie odpowiadać na pytania fanów w drugiej części kick-off.

Po promo walki o pas United States pokazany zostaje Rusev z Laną. Lana mówi, “Nigdy ponownie nie pokaże współczucia”. Rusev tradycyjnie mówi, “CRUSH John Cena. Ameryka umrze.” Pokazana zostaje powtórka programu z ABC z John’em Ceną. John ma przekaz dla Rusev’a, “Nadjeżdza pociąg, Amerykański Express, i ja go prowadzę.”

Kolejnym segment z Eden i Kane’m. Eden puka do biura Hunter’a lecz przerywa jej Kane. Kane mówi, “Nie robiłbym tego, te biuro jest poza zasięgiem.” Eden pyta się, “Może wrócę później?” Kane odpowiada, “Może powinnaś odejść. Przepraszam, alę muszę się szykować do Andre the Giant Memorial Battle Royal.”

W następnym segmencie widzimy J&J Security. Jamie Noble nalewa kawę i szuka cukru. Spotykają ich Jerry Brisco i Pat Patterson. Brisco mówi że wziął cukier dla Vince’a McMahon’a. Krótka akcja ze strony ochrony J&J po czym odchodzą.

Rozpoczynamy drugą godzinę Kick-off.

WWE Tag Team Championship Fatal-4-Way Match: The Usos vs. Los Matadores vs. The New Day vs. Tyson Kidd & Cesaro

Cesaro rozpoczyna z Kofi’m. Cesaro wrzuca jednego z braci Uso za stół komentatorski. Widzimy jak wyprowadzany jest Jey Uso przez trenera WWE. Cesaro swing na Kingston’ie. Jimmy taguje się za Kofi’ego, będzie kontynuował sam bez brata. Tyson używa swojej żony jako tarczę. Natalya zakłada sharpshooter na Byku. Rear view od Naomi dla Natalyii. Komentatorzy wziąć wspominają że sędzia prawdopodobnie nie wie kto jest legalnym zawodnikiem w ringu. Wszyscy zawodnicy używają swoich tradycyjnych akcji. Wszyscy leżą w ringu. Uso skacze z górnej liny na Big’iego E. Cesaro dał radę zatagować Jimmiego podczas skoku. Cesaro pinuje Big’iego E.

WM
WM
WM

Zwycięzcy: Tyson Kidd & Cesaro

Powracamy do mediów społecznościowych, Lita odpowiada na pytania widzów.

Andre the Giant Memorial Battle Royal

Rozpoczynamy brawl kilkunastu zawodników. Axel zostaje podniesiony przez większość zawodników i jako pierwszy wyeliminowany. Lecz nadal pozostaje w tegorocznym Royal Rumble match’u. Fandango i Adam Rose eliminują siebie nawzajem bo wymianie pięści za linami. Warto podkreślić że nie widać Sheamus’a który według plotek miał się pojawić w tej walce. Zack Ryder zostaje wyeliminowany przez Bo Dallas’a który chwilę potem skacze z ringu i biega wokól ringu. Hideo Itami eliminuje Dallas’a. Big Show wsadza KO w twarz Hideo który spada z ringu i jest wyeliminowany. Sin Cara wyeliminowany przez Cesaro. Tyson Kidd już poza ringiem, spada na stertę ciał. The Ascention eliminują Henry’ego. Ryback eliminuje The Ascention i Darren’a Young’a. Big Guy eliminuje także Slater’a i Titus’a. Swagger wyeliminowany przez Big Show’a. Big Show przytrzymał się liny po wyrzuceniu za górną linę przez Big E. Big Show eliminuje Big E. Erick Rowan wyrzucony przez Big Show’a. Goldust wylatuje poza ring dzięki Ryback’owi. Cesaro eliminuje Kane’a. Big Show eliminuje Uso. Cesaro ponownie walczy z Big Show’em jak rok temu. Cesaro zostaje wyrzucony przez Big Show’a. The Big Guy szykuje się na przedwczesną kolację, jednak zostaje złapany przez Show’a i wyrzucony poza ring. Big Show w jednym rogu, Miz i Mizdow w drugim po przeciwnej stronie. Miz dyskutuje z Mizdow’em. Damien sprzeciwia się Miz’owi. Mizdow wyrzuca Miz’a poza ring! Kilku oficjalnych pilnuje Miz’a i wyprowadza go na backstage. Mizdow zostaje przerzucony przez górną linę, lecz się utrzymuje. Ciało Show’a zawisło na górnej linie. Big Show eliminuje Damien’a Mizdow’a.

wm
wm
wm

Zwycięzca: Big Show

W ringu pojawia się Pat Patterson przy pasie Intercontinental. Drabiny są już ustawione. Kończymy kick-off.

Rozpoczynamy główną galę, Aloe Blacc zaśpiewa hymn Stanów Zjednoczonych.

WWE Intercontinental Championship Ladder Match: Daniel Bryan vs. Luke Harper vs. Dean Ambrose vs. Stardust vs. R-Truth vs. Dolph Ziggler vs. Bad News Barrett

Każdy z każdym na początku walki. Każdy zawodnik jeden po drugim wlatuje na sterte ciał. Ambrose wchodzi na drabinę i z niej skacze na zawodników. R-Truth wchodzi do ringu z drabiną. Barrett używa drabiny wobec Truth’a i Dean’a. Daniel Bryan lata z rogu do rogu. Po kilku razach odbija się od drabiny. Ziggler wykonuje superkick na Bryan’ie. Ambrose i Ziggler wymieniają się pięściami na drabinie. Stardust zrzuca wszystkich z drabiny. Stardust ma własną drabinę. Bad News rozwala jeden ze schodków i nawala Stardust’a tym komponentem. Drabiny latają po ringu. Harper używa drabiny do odbijania przeciwników. Stardust wspina się na drabinę, Barrett wykonuje. Bad News wykonuje suplex na Stardust’ie ze szczytu drabiny. Ambrose został załadowany w drabinę przez Harper’a. Wyglądało to tak jakby uderzył głową. Ziggler na samej górze, Barrett go ściąga i wsadza mu w twarz bullhammer’a. Barrett każdemu pakuje bullhammer’em. Bryan wykonuje running knee na mistrzu. Ziggler’owi udało się wskoczyć na drabinę. Panowie nawalają się głowami. Bryan ściąga pas.

WM
WM
WM

Zwycięzca: Daniel Bryan – nowy mistrz Interkontynentalny

Singles Match: Seth Rollins vs. Randy Orton

Seth Rollins wykonuje dropkick. Rollins unika RKO. JJ Security krzyczą do Seth’a że ma być agresywny. Orton nawala Rollins’a w głowę. Ochrona wtrąca się w walkę. Randy wykonuje double DDT na ochronie. Rollins przelatuje przez liny prosto w Randy’iego który odbija się od stołu komentatorskiego. Rollins wykrzykuje “To jest mój czas”. Orton wykonuje powerslam. Seth wykonuje moonsault z lin. Seth Rollins spada na plecy. Orton wykonuje cross-body. Orton wykonuje tradycyjne DDT z liny. Orton wykonuje RKO. Randy wykonuje RKO na JJ Security. Rollins biegnie, curbstomp, i kickout. RKO i Orton zgarnia trzy klapsy w mate ringu.

WM
WM
WM

Zwycięzca: Randy Orton

NO DQ Match: Sting vs. Triple H

Sting wykonuje dropkick. Fani chantują, “You still got it”. Triple H przywala pięścią w twarz. Triple H wylatuje poza ring. Sting zostaje wrzucony w schody. Triple H wykonuje suplex. Sting dostaje spinebuster. Sting zakłada scorpion death lock. Rozbrzmiewa muzyka DX. Wbiegają ziomki Hunter’a. Triple H wykonuje pedigree. Sting wykopuje. Hunter bierze młot. Rozbrzmiewa muzyka nWo, wychodzą Nash, Hogan i Hall. Sting wykonuje swój finisher, Triple H wykopuje. Hunter próbuje przeciągnać się po młot. Hogan zabiera mu narzędzie zbrodni. Poza ringiem chaos nWo vs. DX jak za dawnych czasów. Mr. WrestleMania stoi w ringu, kopniak w twarz Sting’a. Obaj panowie leżą w ringu. Sting wykopuje. Billy podaje Hunter’owi młot. Hall podaje kij baseballowy Sting’owi. Sting używa kija i łamie młot Triple H’a na pół. Splash w rogu. Triple H uderza w głowę Sting’a młotem. Pin,  1 2 3 i Hunter wygrywa.

wm
wm
wm

Zwycięzca: Triple H

Mamy wywiad z Daniel’em Bryan’em. Pat Patterson, Roddy Piper, Ricky Steamboat, Ric Flair i Bret Hart gratulują mu wygranej. Ron Simmons tradycyjnie mówi DAMN.

Divas Tag Team Match: The Bella Twins vs. AJ Lee & Paige

Tradycyjna walka Div. Rozpoczynają Nikki i Paige. AJ wyleciała poza ring. Siostry Bella wyżywają się na Paige. Rackattack na Paige i szybki kickout. Paige rzuca się na Bliźniaczki. AJ czeka na tag. AJ wyładowuje się na Nikki. Crossbody na Nikki. Black Widow zaczepiony na Nikki. Paige wrzuca Brie na schody. Black Widow ponownie zaczepiony na Nikki i tym razem tapout.

WM
WM
WM

Zwyciężczynie: AJ Lee & Paige

WWE United States Championship Match: Rusev vs. John Cena

Rusev dominuje na początku. Rusev wykonuje suplex. Lana podaje Rusev’owi flagę. John Cena podnosi się i wykonuje swoje standardowe ruchy. Rusev kolejny suplex. Panowie stoją w rogu na linach. Cena wykonuje leg drop z górnej liny. Fani chantują, “Let’s go Lana”. Cena wykonuje tornado DDT. Lana rzuca szpilkami. Rusev z górnej liny wykonuje headbutt. John Cena wykonuje “stunner” po odbiciu się od lin. Rusev trzyma Accolade na John’ie. Cena zakłada STF. Cena AA i wygrywa pas.

WM
WM
WM

Zwycięzca: John Cena – nowy mistrz Stanów Zjednoczonych

Stephanie i Triple H ogłaszają iż ustanowiono nowy rekord, 76976 fanów zgromadziło się w arenie. Steph mówi że bez niej i HHH nie byłoby takiego rezultatu. Hunter mówi że każda gwiazda i fani na całym świecie należą do niego. Rozbrzmiewa muzyka The Rock’a. Fani chantują, “This is awesome” oraz “Rocky”. Rock mówi, “Oni nie są waszą własnością, a z pewnością nie ja.” Rock mówi że albo się ubierzesz jak terminator albo stworzymy nasz WrestleMania moment. Triple H mówi że mieli dobrą rywalizację i skopał Rock’owi tyłek. Steph mówi, “Bez McMahon’ów nie byłoby The Rock’a”. Ronda Rousey wchodzi do ringu ponieważ Rock nigdy by nie uderzył kobiety. Jest wymiana zdań po czym Rock brawluje z Hunter’em. Ronda przewraca Hunter’a po czym trzyma rękę Stephanie McMahon która piszczy. Authority wraca na backstage.

WM

Singles Match: Bray Wyatt vs. The Undertaker

Undertaker daje kopniaka Bray’owi. Undertaker idzie po linie i uderza ręką Braya w szyję. Wyatt odbija się o ring. Wyatt zwalił Undertakera na plecy. Obaj wymieniają się walnięciami. Wyatt założył submission i trzyma Taker’a unieruchomionego. Wyatt wbił głowę Taker’a w słupek. Bray Wyatt wykonuje splash. Wyatt próbuje wykonać Sister Abigail lecz Taker łapie Wyatta i wykonuje chokeslam. Undertaker używa swojego finisher’a Tombstone piledriver lecz Bray wykopuje. Bray Wyatt, szybko wykonuje Sister Abigail, ale Deadman wciąż kickout’uje. Obaj się nawalają pięściami. Tombstone Piledriver kolejny raz i wygrana Deadman’a.

WM
WM
WM
WM

Zwycięzca: The Undertaker

WWE World Heavyweight Championship Match: Brock Lesnar vs. Roman Reigns

Brock wykonuje german suplex, a zaraz po nim F-5. Kolejny rzut Lesnara. Reigns próbuje przewalić mistrza na dół. Brock wykonuje kolejny suplex. Brock krzyczy, “Suplex City Bitch”. Reigns próbuje wrócić, Lesnar daje kolejny suplex. Brock pakuje kolano w środkową część ciała Roman’a. Reigns zawisł na linach, Lesnar nawala go kolanami. Roman kopie Lesnara. Brock zregenerował się tak szybko jak robot. Z ust wycieka krew. Lesnar kolejny suplex. Kolejne F-5 i próba przypinowania. Dziesiąty suplex. Trzecie F-5. Lesnar wlatuje w słupek i ma mocno krwawiącą głowę. Roman pakuje superman punch w twarz Lesnarowi. Kolejna superman punch i Lesnar spada na kolana. Reigns wykonuje headbutty. Spear na Lesnarze. Kolejne spear i kickout na dwóch i pół. Lesnar kolejne F-5 i obaj leżą w ringu. Rozbrzmiewa muzyka Seth’a Rollins’a. Rollins biegnie do ringu. Seth wykorzystuje walizkę i walka staję się triple threat matchem. Seth wykonuje curb stomp na Lesnarze. Roman wykonuje spear na Lesnarze po czym Seth wykonuje curbstomp na Roman’ie i wygrywa tytuł.

WM
WM
WM
WM

Zwycięzca: Seth Rollins – Nowy WWE World Heavyweight Champion

POWTÓRKA GALI: REPLAYS.WRESTLINGONLINE.GQ