WWE SmackDown Live 19 grudnia 2017: Raport

W ringu obecny jest Daniel Bryan, który przywitał nas na nowym odcinku SmackDown, a następnie wypowiedział się na temat wydarzen jakie miały miejsce podczas niedzielnej gali PPV Clash of Champions. GM także dodał, że w przyszłym roku odbędzie się historyczny Women’s Royal Rumble Match, a dzisiejszą walką wieczoru będzie Six Man Tag Team Match z udziałem AJ Stylesa, Randy’ego Ortona, Shinsuke Nakamury oraz Jindera Mahala, Samiego Zayna i Kevina Owensa. Na arenie pojawił się Shane McMahon mówiąc, że ma coś ważniejszego do powiedzienia, gdyż chce porozmawiać o wydarzeniach z Clash of Champions. Shane dodał, że wszystko toczyło się po jego myśli zwłaszcza w momencie, kiedy Randy Orton wykonał najpiękniejsze RKO na Samim Zaynie i gdy miał już go odliczyć do trzech to w pewnym momencie ktoś mu przeszkodził. Daniel odpowiedział, że to był wypadek z czym zgodził się komisarz SmackDown mówiąc o tym, iż podczas gali emocje go poniosły, a zwłaszcza w momencie, gdy zawodnicy z Kanady odnieśli zwycięstwo przez co nie zostaną zwolnieni przez WWE. Daniel wspomniał o tym, że zrobił wszystko co jest najlepsze dla biznesu, a SmackDown jest krainą szansy dla wszystkich nie tylko tych, których lubi Shane. Następnie dodał, że jeśli chce kogoś zwolnić to powinien w pierwszej kolejności zająć się nim, gdyż nie chce, aby Shane-O-Mac zamienił się w Mr. McMahona. Komisarz podziękował Danielowi i powiedział, że mu ufa i dlatego oddaje mu władzę na dzisiejszym show.

1 walka: Tag Team Match
Shelton Benjamin i Chad Gable def. The Usos

W ringu obecna jest SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, która już na samym początku podziękowała fanom zgromadzonym na arenie za wsparcie podczas tworzenia rewolucji w dywizji kobiet oraz przypomniała o zbliżającym się Royal Rumble Matchu. Do ringu przybyła Naomi, która ogłosiła, że jest pierwszą uczestniczką Women’s Royal Rumble Matchu. Po chwili do ringu przybyły zawodniczki z The Riott Squad i w taki sposób otrzymamy tag team match.

2 walka: Women’s Tag Team Match
Charlotte Flair i Naomi def. The Riott Squad

Na backstage’u The New Day przebrani są w świąteczne stroje i rozdają prezenty. Nagle przy nich zjawili się Rusev oraz Aiden English w przebraniach mikołaja oraz bałwana. Rusev powiedział, że nikt nie chce tandentnej koszulki z logiem New Day, ponieważ wszyscy chcą otrzymamć t-shirt z napisem Rusev Day. Po chwili English wyzwał członków New Day do walki.

WWE United States Champion Dolph Ziggler miał celebrować swoje zwycięstwo jakie odniósł na niedzielnej gali PPV Clash of Champions jednak zamiast tego najprawdopodobniej on rozstał się ze SmackDown. Podczas tego krótkiego segmentu Show off powiedział, że w swojej karierze ma za sobą najważniejsze wydarzenia oraz zdobyte pasy mistrzowskie:

Intercontinental Championship
United States Championship
World Heavyweight Championship
Zrealizowanie walizki Money in the Bank dzień po WrestleManii 29

Na zakończenie dodał, że jest jednym z najbardziej utytułowanych gwiazd w historii WWE i co roku udowadnia swoją wyższość nad pozostałymi, lecz wciąż jest niedoceniany. Po tych słowach upuścił pas mistrzowski na ring i odszedł.

3 walka: Tag Team Match
The New Day def. Rusev Day

4 walka: Six Man Tag Team Match
Randy Orton, Shinsuke Nakamura i AJ Styles def. Sami Zayn, Kevin Owens i Jinder Mahal